2777
2789
عنوان

پوست صورت واقعی من عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 51957 بازدید | 947 پست

اسی چطوری تا حالا دزدیده نشدی دختررررررر

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
اسی چطوری تا حالا دزدیده نشدی دختررررررر

😂🤣معمولیم بابا،

نشود دام و قفس مانع پرواز کسی🕊️.                                  نوازنده سنتور هستم🌝                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
باور کن همینه همه با ارایش یکم چهرشون رنگیتر میشه همین فرقی نداشت بنظرم تو دوتا عکست خوشگل بودی

وای فدات شم از انرژی مثبتت😍

نشود دام و قفس مانع پرواز کسی🕊️.                                  نوازنده سنتور هستم🌝                                          
😂🤣معمولیم بابا،

نه والا کراشی 😍

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
من خیلی پوستم جوش ریز میزد از وقتی از یه روغنی میزنم بی افکت همینقدر صاف شده

اسم روغنه چیه چ پوست سفیدی داری

قربونت بشم نظر لطفته قشمگم😍

انشالله بختت هم عین صورت مثه ماهت باشه😍😍😍😍😍

2801