2777
2789
عنوان

پوست صورت واقعی من عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 51957 بازدید | 947 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

البته دقت کنی اوطور نی ک نشناسیم😂😂😂🤣🤣🤣یعنی انقد تغییر میکنمم پشمام

اره دقت کنی شبیه 

اره صورتت آرایش خور 

چی شد ریخت؟

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2802
اره دقت کنی شبیه اره صورتت آرایش خور چی شد ریخت؟

از اینک با ارایشم و بی ارایشم فرق میکنن😂🤣و نشناختی

نشود دام و قفس مانع پرواز کسی🕊️.                                  نوازنده سنتور هستم🌝                                          
پوستت که مشکلی نداشت

مشگل. حاد ن ولی عالیم نیست معمولیه 😂ولی ی خانومی تو‌ صفحه اول گفت داغونه پوستت😂و گفت پوست من عالیه. پوست خودش یعنی گفتم بهس تازه من با روتین ایطوریه😂

نشود دام و قفس مانع پرواز کسی🕊️.                                  نوازنده سنتور هستم🌝                                          
از اینک با ارایشم و بی ارایشم فرق میکنن😂🤣و نشناختی

متوجه شدم 😁😁

میگم چی شد الان دیگه  همه ی پشمات ریخت ؟

یعنی دیگه پشمی نمونده؟

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2801