2777
2789
عنوان

دخترای دهه هشتادی

| مشاهده متن کامل بحث + 5355 بازدید | 189 پست
آفرین فقط همین

خیلی خسته شدم من

خیر سرم کنکور

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه ممکنه با من مخالف باشید احتیاجی به دعوا و گارد نیست ما هرکدوم‌ دنیای خودمون با افکار خودمون رو داریم... ... .یاد بگیریم بهم احترام بزاریم تا خودمون هم لایق احترام باشیم🤍. براتون ارزو میکنم ارزو هاتون خاطرهاتون بشه💜ولی هیچوقت خاطرهاتون ارزو نشه🔮🎭

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
من فقط جای دوستانم اندکی زندگی را میچشمگویی در غروب جا‌مانده امکسی مرا جا گذاشته در بند رهای گره خرد ...

💔

《من می دونستم قلبِت از سنگِ` ولی فک میکردم قلبایِ سنگی اگه روشون چیزی حک بشه هرگز پاک نمیشه..!》

ما دهه هفتاد و شصتیا هم همین بودیم منتها یاد گرفتیم ساکن نباشیم و تلاش کنیم ...

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
من فقط جای دوستانم اندکی زندگی را میچشمگویی در غروب جا‌مانده امکسی مرا جا گذاشته در بند رهای گره خرد ...

به به دوست گلم شرک

عقل همیشه در تعقیبم بود اما من سریع تر بودم........  
همه چیزایی ک گفتی رو هستم منم همینطورم البته همه فکر کنم اینجورین های بدبختیم دیگ😂 همه جا هم نسل ما ...

نمیگن ک اونا یه مشت لاشین فک کردن نسلمون خرابه 

نمیفهمنن ما این وسط فقط پی آرزوهامونیم

به خواسته هام قول رسیدن دادم💗❤
2801