2733
2764

الان نزدیک به۱۰روزه قهره و مقصرم خودم بودم. چندیار رفتم سمتش واسه آشتی اما منو پس زد. راه حلی دارید که واسم بی اهمیت بشه دیگه کم محلیاش واسم مهم نباشه و منم بشم مثل خودشو نشون بدم که انگار وجود خارجی نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم نزارید این اتفاق بیفته و قهرتون بیشتر طول بکشه 

و اینکه اگر دیگ براتون مهم نباشه چیزی فک نکنید درست میشه زندگی بلکه بدترم میشه ....

گلی چند روز وقت بزار بعد سعی کن آروم و با زبونی که فک می‌کنه روی همسرتون تاثیر داره صحبت کنین و بهش بگین که میدونین مقصرین و. عذر خواهی کنین بابت رفتارتون ....

چون اگر بی اهمیت ازش بگذرید کم کم عادت می‌کنین هر دو و فردا روز به مشکل های خیلی جدی تر بر میخورین 

گلی اگر شما بابت رفتارتون خودتون رو مسعول بدونین و واستون اهمیت داشته باشه مطمعن باشید پس فردا روز اگر دوباره بحث شد و شوهرتون مقصر بود هر کاری می‌کنه تا مشکل حل بشه و بی اهمیت نمیگذرع اما اگر شما بی اهمیت گذاشتید فردا روز هم همسرتون همین رفتارو دارع 

به نظرم نزارید این اتفاق بیفته و قهرتون بیشتر طول بکشه و اینکه اگر دیگ براتون مهم نباشه چیزی فک نکنی ...

نمیگم عزت نفس رو خرد کنین ،نه !! 

اما این که خودتون رو بزنید ب بی خیالی هم فایده ای نداره و مطمعن باشین خودتون هم اذیت میشین! 

پس بهتره با یک مشاور خانواده صحبت کنی و ببینی مشکل اصلی کجاست و سعی کنین باهم حلش کنین 

به نظرم نزارید این اتفاق بیفته و قهرتون بیشتر طول بکشه و اینکه اگر دیگ براتون مهم نباشه چیزی فک نکنی ...

بخدا تمام تلاشمو کردم که منو ببخشه و بیخیال بشه اما اصلا به هیچ صراطی مستقیم نیست دیگه واقعا نمیدونم چکار کنم

بخدا تمام تلاشمو کردم که منو ببخشه و بیخیال بشه اما اصلا به هیچ صراطی مستقیم نیست دیگه واقعا نمیدونم ...

عزیزم تاپیک هاتو قبلا خوندم و تا یک جایی در جریانم 

گلی می‌دونم سخته ، ولی اینو بدون اینکه بخوای بی اهمیت بگذری هم چیزی درست نمیشه ....

عزیزم شما اگر واقعا زندگیتو دوست داری ، حتما با یک مشاور خوب صحبت کن 

و اینکه تاپیکت هاتو دیدم حس میکنم همسرتون فقط داره این کارها رو انجام میده که شمارو بترسون و کاری کنه که دیگ حرف از خودکشی نزنین ....

البته مطمعن نیستم ولی لطفاً لطفا حتما سعی کن با چند تا مشاور خوب حتما حرف بزنی چون اونا خیلی بهتر میتونن کمکتون کنن

عزیزم تاپیک هاتو قبلا خوندم و تا یک جایی در جریانم گلی می‌دونم سخته ، ولی اینو بدون اینکه بخوای بی ا ...

شنبه حتما میرم پیش مشاور اما دیگه واقعا رفتاراش خستم کرده. هر کاری که داره به دخترم میگه که بهم بگه. حتی وقتی که مجبور میشه بهم پیام بده کاری داره تو پیامم به دخترم میگه

وای نه خداروشکر.منظورم اینه هروقت بحثمون بشه حتی مقصر هم خودش باشه بیخیال نمیشم و نمیتونم و پیش قدم ...

ما همیشه بعد از بحثا شوهرم پیش قدم میشد ولی این سری نزدیک به۱۰روزه که انگار اصلا من وجود ندارم

شنبه حتما میرم پیش مشاور اما دیگه واقعا رفتاراش خستم کرده. هر کاری که داره به دخترم میگه که بهم بگه. ...

آفرین حتما با مشاور صحبت کن 

و اینکه  به نظرم بعد چند روز ک آروم تر شد فضا  و جو خونه ، حتما زمانی رو بزارید و ازشون بخواید بدون دعوا و لجبازی و غرور کاملا منطقی درباره مشکلات و توقعات هم حرف بزنین 

حتما بگین چه توقع هایی دارین ازهم ؟!،  یا چه رفتار هایی باعث ناراحت شدن تون میشه؟!  یا ، مشکل اصلی تون از کجا می‌تونه باشه ؟! یا چه تفکراتی هنگام بحث با در مورد هم دارین و داشتین و ......

حتما در این موضوع باهم منطقی بدون هیچ تنشی صحبت کنین 

انشالله که مشکلتون حل بشه 

آفرین حتما با مشاور صحبت کن و اینکه به نظرم بعد چند روز ک آروم تر شد فضا و جو خونه ، حتما زمانی رو ...

ما الان ۸ساله با هم زندگی میکنیم از همه خصوصیات همدیگه خبر دازیم کاملا همو میشناسیم اولین باره که همچین شده که واقعا دیگه تحمل این رفتاراشو ندارم. فردا بعد از۱۵روز مرخصیه و میدونم قصد داره با مادرش و بچه ها برن تفریح و منو نبره

2706