2733
2764

داشتیم دوتایی فیلم می دیدیم و میگفتبم و میخندیم یهو گفت امشب میخواد بره پیش دوستاش گفتم نه پیش هم باشیم یا اینکه باهم دیگه بریم که منم برم خرید کنم تو پاساژ تا اون کنار پسراست

هستید بقیه اش و بزارم؟

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گفت نه میخوام باهاشون صحبت کنم که فردا دسته جمعی بریم باغ و خوشگذرونی

گفتم دارم غذا میزارم دوتایی بخوریم گفت بزار منم برمیگردم سریع

منم گفتم عیب نداره فردا رو باغ نریم باهم میریم بیرون دوتایی گفت نه من میرم نه تو فردام میمونیم خونه

بعد قاطی کرد و رفت سیگار بکشه

منم رفتم کنارش خیلی آروم گفتم باید دوستای مجردیمون با متاهلیمون فرق داشته باشه

الانم نمیگم نرو میگم برو ولی منم برم بیرون هوام عوض بشه

من مشکلم با جمع دوستاش اینه که خیلی آدمای داغونین از بابت وحه اجتماعی و وضع مالی اوکین ولی با رفتاراشون مشکل دارم

هرسری رفتیم باغ ی دختر و آورده بودن و هرسری دوست دختراشون عوض میشد بعد دخترا با شرت و سوتین میرفتن تو آب و همش لباسای فوق العاده لختی

دوست دختراشون و به هم پاس میدادن و اینا

مشروبات الکلی و گل و اینا میکشن منم دوست ندارم اینجور جمعا رو

پسرام هرچی از دهنشون میاد میگن درباره ک.....ن دخترایی ک انجام دادن حرف میزنن فحشای بد میدن

هرسریم ک بهش گفتم گفت من ب خاطر جمع رفیقام میرم اونجا ن چیز دیگه ای چهارتا چیز میگیم مییخندیم حال و هوامون عوض میشه

سری پیشم گفتم نریم و ایتا دعوا انداخت که باشه خودم تنها میرم و اینا دیدم نمیتونم تحمل کنم تنها بره مخالفتم فایده نداشت مجبور شدم باهاش برم 

اینم بگم خودش چیزی مصرف نمیکته

من مشکلم با جمع دوستاش اینه که خیلی آدمای داغونین از بابت وحه اجتماعی و وضع مالی اوکین ولی با رفتارا ...

😐😐😐😐😐 ببخشید ولی شوهر خودتم یا مثل هموناست یا میشه!!! دوستا خیلی تاثیر دارن چقدر بهش اعتماد داری؟؟؟ من هیچوقت بحث خیانتو بکار نمیبرم ولی این ادم خطرناکه چرا با همچین ادمای بی ارزش و لول پایینی رفت و آمد داره مگه پسر ۱۸ سالست؟؟؟؟ حداقل بچه دار نشو فعلا با این وضع 

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقلِ مرده ..

فقط لطفا کسی گزارش نزنه خود منم از این وضعیت راضی نیستم

خلاصه که گفتم نریم و من دوست ندارم جمعشون و اینا اونم قاطی کرد که اوکی برو تو خونه (تو بالکن بود) میخوام تنها باشم

منم اومدم تو خونه فیلم و قطع کردم ی موزیک گذاشتم ی چیز حاضری درست کردم شام بخوریم اونم رفت ماشین و بیاره تو پارکینگ

بعد اینکه اومد گفتم بیا غذا بخوریم گفت نمیخورم ی چیز حاضری سفارش میدم

من که دلم میخواد دوستای همسرمو بریزم تو دریابه جز یکی

من همون یکیشم نمیخوام البته دریا حیفه باید روشون سیفون بکشم🤦🏻‍♀️

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤.                                  اوج آسمان من نیستم🤦🏻‍♀️
2706