2733
2764

بچا هنوز باهام حرف نمیزنه حقیقتا سخته یه جا بودن اما دیده نشدن.

واقعا دارم کم میارم آخه ما هیچوقت تو خونمون قهر نداشتیم همیشه نهایتا یکی دو ساعت سرسنگین میشدیم.

دنبالت نیومد خودت برگشتی؟

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم اصلا ما با هم قهر نمیکردیم دیگه اعصابم ریخته بهم

میشهتوضیح بدید ک چی شد درجریان تاپیکتون هستم ولی اخرش نفهمیدم چیشد قضیه زن دوم چطوری حل شد

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  
تا کجاشو خوندی؟

تااونجا ک گفتی خبری ازش نیس

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  
تااونجا ک گفتی خبری ازش نیس

بابام منو مامانمو بزور فرستاد خونم و از طریق مامانم گفت بهش بگو که من فک میکردم که تو دخترمو بیرون کردی که قبولشون کردم .گفت بگو از نظر من مشکلتون بزرگ نیس اگه یه روزی خودم حس کردم داره تو اون خونه به دخترم ظلم میشه هم پشتشم هم خودمم که اقدام میکنم

بابام منو مامانمو بزور فرستاد خونم و از طریق مامانم گفت بهش بگو که من فک میکردم که تو دخترمو بیرون ک ...

قضیه زن دوم واقعی بوده یا بخاطر لج شما گفته بوده

نه بابا واس خاطر لج منو دراره

بابچه هاتونم حرف نمبزنه؟

2706