2733
2764
عنوان

دوس پسر قبلی درواقع اکس

84 بازدید | 3 پست

با حالت تاسف برای خودم اکسم نوه ی عممه 

عمه ی دومم عمه مریم جالب اینجاست پسر چوب شوره خیلیم خوب بوده تو رابطمون  اما یکم هول بقول ی شخصی فلوجود هول بود ک حدواندازه نداره 

اما خوب اینکه گاهی اوقات میبینمشم خب هست این دیدنشو چیکارکنم چطور رفتار کنم؟؟ برام اهمیت خاصی نداره البته اینم بگم پسره بی میل نبوده و نیست هیچوقت ب من اینطور ک از ظاهرش تا الان پیدا بوده       

هر هست از قامت ناساز بی اندام ماست             ور نه تشریف تو بر بالای کس کوتاه نیست             حافظ ار بر صدر ننشیند ز عالی مشربیست عاشق  دردی کش اندر بند مال و جاه نیست
چرا انقدر دقیق آدرس دادی حالا 😂😂منم تقریبا مثل توعه‌‌ شرایطم🥲🤦🏻‍♀️

واقعا اما خب موقعه ای ک بچه ی خواهرش بدنیا اومده بود اخرین بار اونجا همو دیدیم یا بغولی ملاقات کردیم پسره همچین اش دهن سوزی ام نیست البته اصلا نیست اما خب فک میکنه کسیه با دوس دختر جدیدش دانشگاه رل زده حالا برا من مهمه ک ب من خیلی وقت پیش قبل ماه رمضون گفته جالب اینجاست روزه میگیره نماز میخونه خیلی مسلمونه دررفتار اما دوسدختر داره و بامنم قبلا تو رابطه بوده😐چی بگم دیگه زبانم قاصره😂😂

هر هست از قامت ناساز بی اندام ماست             ور نه تشریف تو بر بالای کس کوتاه نیست             حافظ ار بر صدر ننشیند ز عالی مشربیست عاشق  دردی کش اندر بند مال و جاه نیست

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.