2733
2764

من نه ساله که بودم بخاطر یک موضوع دست چپم شروع کرد به لرزش و هنوزم همینطوره

کلاس چهارم رو تازه شروع کرده بودم که معلم اولین تست ریاضی رو گذاشت....بکی از سوالات رسم شکل بود...من با تلاش فراوون مشغلول رسم بودم اما خب دستم یاری نمیداد و خط کش تکون میخورد و نمیتونستم بکشم که یک دفعه معلم مو دستمو گرفت و دستمو بلند کرد و گفت تنبل درسنخون کلاستون رو بشناسید که از استرس توان کشیدن چهارتا خطم ندارن....بچه ها هم خندیدن.....من مات به معلم نگاه کردم سرمو انداختم پایین و خودمو با برگه مشغول کردم اما بغض تو گلوم و اشک حلقه زده تو چشمم نمیذاشت نه برگه رو ببینم نه ادامه بدم.....وقتی معلم برگه منو تصحیح کرد عینکش رو که نوک دماغش میزد رو داد عقب و یک نگاه بهم کرد چون تمام سوالات رو درست نوشته بودم و فقط رسم رو نتونسته بودم بکشم

هر چند بعدها با مشکلم تونستم کنار بیام و راه حل برای گرفتن مناسب خطمش تو دستم پیدا کردم و بی نقص تمام کارهای مربوط رو انجام دادم اما این خاطره تا زمان مرگم فراموشم نمیشه و الان با ۳۹ سال سن هنوزم گاهی اشکم سرازیر میشه

ما ادمها خیلی بدیم خیلی

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر غمگین...من هم خاطرات تلخ زیادی از تنبیه و رفتار خشن معلم ها به خصوص در دوره دبستان یادم هست. زمان ما، این رفتار خیلی به نظر عادی میومد...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
وای چقد یه ادم میتونه بد باشهه واقعا متاسف شدم بابت رفتارش و اون خاطره بد💔

قلب و روح بچه واقعا پاکه وقتی زخمی بشه بزرگم که بشه اثرش پاک‌ نمیشه...قطعا اگر بزرگ بودم این حرفش اذیتم نمیکرد

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
چقدر غمگین...من هم خاطرات تلخ زیادی از تنبیه و رفتار خشن معلم ها به خصوص در دوره دبستان یادم هست. زم ...

خدا رو شکر الان بچه ها مثل زمان من مظلوم و اروم نیستن و از پس خودشون برمیان

قلب و روح بچه واقعا پاکه وقتی زخمی بشه بزرگم که بشه اثرش پاک‌ نمیشه...قطعا اگر بزرگ بودم این حرفش اذ ...

دقیقاا ، بچه ها همه چیز یادشون میمونه 

بخصوص همچین خاطره ای که شخصیت یه بچه رو تخریب کردن خیلی اسیب میزنه 💔جدی خدا لعنت کنه اون معلم رو . یه دانش اموز هرکاری کنه ، هر رفتاری نشون بده بازم نباید باهاش همچین کنن

فدات شم من عزیزمم💖

یه بار یکی از خانومای فامیل وقتی ۶ ۷ سالم بود 

منو گذاشت لبه پشت بوم و تهدیدم می‌کرد که میندازمت پایین

خیلی وحشتناک بود

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹
دقیقاا ، بچه ها همه چیز یادشون میمونه بخصوص همچین خاطره ای که شخصیت یه بچه رو تخریب کردن خیلی اسیب م ...

عزیز دلمی...یهو یادم افتاد و مثل همیشه غمگین شدم...با این سنم خحالت اوره اما خب اثرش تا ته قلبم نفوذ کرده

یه بار یکی از خانومای فامیل وقتی ۶ ۷ سالم بود منو گذاشت لبه پشت بوم و تهدیدم می‌کرد که میندازمت پایی ...

وای

خانواده ت فهمیدن؟واکنششون چی بود؟

کاش مشاغلی که ارتباط مستقیم با مردم و خصوصا کودکان دارن ازشون تست سلامت روان معتبری بگیرن و تو پروندشون بذارن اینجوری خیلی از مشکلات حل میشد 

درک میکنم و واقعا متاسفم ک هنوز با یاداوریش خاطرتون مکدر میشه ... :)

عزیزم کاش خانوادتون پیگیری این رفتار منزجرکننده ایشون میکردن و عذرشون میخواستن چون معلوم نیست با رفتار مخربشون روان چند  دانش اموز خدشه دار کردن 

#ملی گرا❤️🤍💚/#پزشک جمهور✋🏻/🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
خدا رو شکر الان بچه ها مثل زمان من مظلوم و اروم نیستن و از پس خودشون برمیان

دقیقا...من هنوز یادم هست معلم کلاس اولم که خیلی هم با تجربه بود، چطور یکی از هم کلاسی ها را که الان حدس میزنم بیش فعالی داشت، وحشیانه و با کشیدن مقنعه سرش و با خط کش تنبیه می کرد...الان با گذشت حدود ٣٨ سال، اون استرس و جو سنگین کلاس را یادم میاد. خدا میدونه اون دختر خودش چقدر زجر کشیده...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

اره  خیلی  

مامانم خیلی سختگیر بود ما چون 6 تا خواهر بودیم اصلا به ما اهمیت نمیداد  یه بار در حد مرگ آبله مرغان گرفتم 14 سالم بود  از شدت بیماری از خورد وخوراک افتاده بودم خواهرمم خیلی مریض بود ولی با همون حالش  کار می‌کرد و ظرف میشست خواهرم 12 سالش بود  

مادرم گفت پاشید  نماز و قرآن بخونید شاید  مرگتان نزدیکه که انقد سخت مریض شدید  ما دخترا خیلی خیلی مریض بودیم در حد مرگ حتی یه دکتر مارو نبرد که هیچ یه قرص مسکنی چیزی هم نخرید برامون ولی داداشم که مریض شد براش سرم و آمپول گرفت  و سریع دوا درمونش کرد   

یاد این میوفتم گریه ام میگیره چقدر بی ارزش  و آشغال بودیم چقدر گناه داشتیم  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2706