2733
2764

هر ماه که حقوق میگیرم یه چیزی میگیرم باز که فک میکنم میبینم بازم خیلی چیزا هست که لازم دارم دارم کلافه میشم همش ناراحتم پولام تموم میشه از یه طرف میگم جمع کنم برا خودم طلا بخرم از یه طرف نمیشه جهیزیه ناقص برد خودمم دست تنهام بابام که شغل ثابت نداره مامانمم فقط قسط وام ازدواجمو میده چقد سخته تشکیل زندگی حالا از یه ورم دوستامو میبینم دارن جدا میشن اون همه جهیزیه خریدن الان هیچ به درد نمیخوره دست و دلم سرد میشه 

چیزای آنچنانی و اضافه نمیخرما ولی بازم تموم نمیشه راهکاری دارین بخرم یا جمع کنم طلا بخرم 🥺🥺🥺

عروسیتون کیه؟

لیست بنویس با برنامه پیش بری

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چیا مونده؟

باز خوبه تو شاغلی

من درامدم اونقدر نیس بتونم خودم بخرم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
چیا خریدی؟

سرویس آشپزخانه (جا حبوبات)

سرویس چینی

قاشق چنگال

پنکه

چرخ خیاطی

پلوپز 

خرد کن 

هم زن برقی

فلاسک چای ،رنده قیچی 

استکان چای_پارچ لیوان 

اتو

قابلمه ها راک لند

لکن و آبکش ها و کفگیر ملاقه چوبی

سینی چای

چای ساز 

جارو برقی

ساعت دیواری پشت بوفه

مخلوط کن همان آبمیوه گیری

میز اتو

جا پیازی

ست میوه خوری و شکلات خوری و..

چیا مونده؟باز خوبه تو شاغلیمن درامدم اونقدر نیس بتونم خودم بخرم

بند رخت

یک دست دیگر پارچ لیوان و استکان چای

پلاسکو (لگن حمام و ....)

سیر خرد کن 

رنده معمولی

گردو شکن

ساندویچ ساز

سرویس چاقو

دم کنی

آباژور بلند برای حال و کوچک کنار تخت

سینی استیل بزرگ 

بخاری

هاونگ

رومیزی میزها

تلفن 

تخته گوشت

سفره

شعله پخش کن

اینا مونده حالا دلم میخواد اسپرسو ساز بخرم ولی میگم واجب نیس

سرویس آشپزخانه (جا حبوبات)سرویس چینیقاشق چنگالپنکهچرخ خیاطیپلوپز خرد کن هم زن برقیفلاسک چای ،رنده قی ...

سرویس چوب هنوز نگرفتی؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
سرویس آشپزخانه (جا حبوبات)سرویس چینیقاشق چنگالپنکهچرخ خیاطیپلوپز خرد کن هم زن برقیفلاسک چای ،رنده قی ...

چرخ خیاطی و خرد کن  و پنکخ واجب نبود، چیزای ضرروری رو فقط بخر فعلا تا روحیتو از دست ندی فدات

بند رختیک دست دیگر پارچ لیوان و استکان چایپلاسکو (لگن حمام و ....)سیر خرد کن رنده معمولیگردو شکنساند ...

مبارکت باشه سخت نگیر خیلی از اینا اصلا استفاده نمیشه 

تلفن 

و آباژور 

ساندویچ ساز 

واجب نیستن

رفتی خونه خودت بعدا بگیر

بند رختیک دست دیگر پارچ لیوان و استکان چایپلاسکو (لگن حمام و ....)سیر خرد کن رنده معمولیگردو شکنساند ...

بسلامتی انشاالله

منم نگران جهیزیمم در آینده 

باز تو شاغلی خوبه

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱
2706