2733
2764
عنوان

شوهرم درخواست طلاق داده

448 بازدید | 33 پست

الان یه هفتس خونه پدرمم مثل دفعه های قبلم که ازخونم میومدم خونه پدرم میموندم تو دعواهام نیست قبلا خیلی عذاب میکشیدم الان دیگه خنثی ام .بلاهایی که شوهرم و خانوادش سرم اوردن انقدر زیاده و وحشتناک که دیگه آدم نرمالی نیستم.

خونه پدرمم جا نیست ن برا خودم ن برا وسایلم عین آواره ها زندگی میکنم خب من اضافم دوباره برگشتم.حتی نمیتونم گریه کنم یا درد ودل چون خانوادم ناراحت میشن   وحالشون بد میشه الکی میخندم و حالمو خوب نشون میدم اذیت نشن.

فقط با این همه مصیبت و بلا با خودم میگم جای من توی این دنیا چیه . ن ماشین دارم ن کار درست و حسابی دارم ن پول ن شوهر خوب ن جا ن مکان ن آینده دقیقا خدا میخاد با من چیکار کنه از آزار من لذت میبره

بعد شوهرم با این همه ظلم تو کیف وآسایش دنیاس

شوهرت مال و اموال داره؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

خدا لعنت کنه همه ی مردای نامردو

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

عزیزم مگه خونشون چندمتره؟

توکلت بخدا باشه

مهریت تاریال آخرازش بگیر

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

اگه میتونی حتما یه کار ساده پیدا کن مشغول بشو تا فکر و خیال کمتر سراغت بیاد، حداقل یه پول تو جیبی باشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

[QUOTE=345018223]با پول من خونه خرید الان زده به نام مادرش[/QUOTEعجب....

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

لطفا دیگه فاز منفی و تموم کن دستات و بزار رو زانوهات بلند شو برو از همین امشب تو سایت دیوار دنبال کار بگرد پرستاری کودک فروشندگی حتی با حقوق متوسط کار دنیات و عوض میکنه سرت که گرم و شلوغ بشه نصف این فکرا سراغت نمیاد دستت هم میره تو جیب خودت 

2706