2733
2764

همه دنبال یچیزن که میان سراغ دخترا 

حال آدم از هرچی مرده بهم میخوره 

خوشبحال قدیمیا 

حالا که نه عشق عشقه نه هیچی 

یعنی یکی مرد پیدا بشه حرف از جنسی نزنه باید اصلا اینو مجسمه کنن تو کل شهر واقعا دیگه یه نوع آپشن به حساب میاد آدمیت 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حق گفتی

❤️🌹

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
موافقمهمه دنبال نیازشونن

دقیقاااااا حال بهم زنا 

وای حرف دل من

قربونت 

حالا که نه خیلی اینروزا دخترای خوب با گذشته ی پاک و منفعت طلب نیست همه خوبن

نه اینکه مردا همه گذشته خییییییییلی پاک دامن و مطهر بودن که توقع دارن یه دختر آفتاب مهتاب ندیده گیرشون بیاد بیا برو دهن ادمو وا نکن والا هرکسی میبینی یه گو،، هی هست 

نه فقط دخترا بلکه همه به فکر منفعت خودشونن حالا 

مرد اگه آدمم باشه بازم گول حوا رو میخوره

حالا کی گفته آدم گول حوا رو خورده ؟ 😐😐😐😐

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2706