2733
2764

حالم خیلی بده اصلا فکر نمیکردم باسنمم نامتقارن باشه .

تمام اعضای بدن و صورتم نامتقارنه سمت راستم خیلی درشتره بازوهام ، سینه ران دستم بخدا همه جام تا دیروز نمیدونستم باسنمم قرینه نیست که اونم متوجه شدم .بدتر از همه اینا صورتمه فکم تمام کجه لبام که دیگه بماند چشم و ابرو همه جام . ای خدا ناشکری نمیکنم نمیدونم برای این مشکلم کجا برم 

کمکم کنید دوستان اگر راهکاری دارین چیکار کنم منه بدبخت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزيزدلم همه همينن فك ميكني بقيه متقارنن؟🤦🏻‍♀️چرا انقدر زياد روي خودت زوم كردي اخه؟

نامتقارنی برای همس ولی انقد کمه هیچ‌کس متوجه نمیشه من تمام اعضایی که دارم نامتقارنه و انحراف داره که کامل تابلوه 

😂😂😂خوشبحال دغدغه ات 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر .کاربر عزیز اگه دیدی تو یه تاپیک باهات خوش رفتارم تو تاپیک دیگه باهات بحثم میشه تعجب نکن!چون من با توجه به کامنتی ک گذاشتی باهات حرف زدم ،باهات خصومت شخصی یا جنگ ندارم فقط بعضی حرفا به مزاجم خوش میاد بعضی ها نه !♥️
همه همینجورن . ما که شی نیستم با دستگاه تراش تراشیده باشنمون .

میدونم همه قرینه نیستن ولی به چشم نمیاد اما مال من کامل معلومه چون دیگران بهم گفتن چندبار که چرا صورتت کجه کسی تا حالا بدنمو ندیده فقط خودم میدونم 

چند ساعت پیش سرچ کردم باید جراحی لگن انجام بشه بعد من مشکل فکم دارم فک پایینم خیلی عقبه

نه تو طب سنتی یه فرد خیلی ماهر باید پیدا کنید اصلاح لگن انجام بدن، البته خیلییییی باید مهارتش بالا باشه به هرکسی اعتماد نکنید

2706