2777
2789
عنوان

خواهر شوهرم به شوهرم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 23 پست
قربونت بشم مهربونم🥲❤️

عزيزم ميفهمم حس بديه

ميفهمم حسادت ميكني چون منم اوايل ازدواج و نامزدي اينو تجربه كردم همه همينن اصلا

اما يجاهايي بايد با منطقمون به قضايا نگاه كنيم

به هر حال ايشون پسر اون خانوادست برادر اون خانمه

غريبه كه نيست خواهرشه پسرايي كه به خواهر و ماذرشون احترام ميذارم بهترين همسر و پدر ها ميشن عزيزم🥰😍مطمئن باش و اين حساي الكى رو از خودت دور كن و چيزي نگو

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم دختر كوچولوى من🌊🧸🎀🍼
شاید مصاحبه کاری میرن دیگه نرن تفریح چون به هرحال استرس و ... هست ولی در کل به خاطر این چیزها الکی گ ...

میگم که 

خیلی حساسم کرده 

اسمشون میاد بدنم داغ می‌کنه پیششون حس خفگی میکنم 😢💔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

😓😓😓😓به خدا خودم دوست ندارم عذاب میکشم ولی خوب نامزدمه خیلیییی عاشقشم وقتی کسی که دوسش دارم به خا ...

ازالان سعی که این مشکلو حل کنی وگرنه بعدا خیلی تو زندگیتون اذیت میشی. اینو خواهرانه بهت میگم چون شوهر منم این مدلی بود خیلی جنگیدم تا تغییر رویه داد ولی خوب حیف جونیم رو گذاشتم 

2802
ازالان سعی که این مشکلو حل کنی وگرنه بعدا خیلی تو زندگیتون اذیت میشی. اینو خواهرانه بهت میگم چون شوه ...

جدی ؟

میشه بگی موثر تربت راهی که پیش گرفتی چی بود ؟🥲

مرسی عزیزم که درک می‌کنی و ارومم کردی😍❤️

باور كن قضيه فقط از چشم ما فاجعست

وگرنه اونا يه خواهر برادرن كه كار پيش اومده براشون همين

اون اقا در نهايت مال شماست و خواهرشم هرگز قصد نداره اونو ازت بگيره خيالت راحت باشه 

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم دختر كوچولوى من🌊🧸🎀🍼
جدی ؟میشه بگی موثر تربت راهی که پیش گرفتی چی بود ؟🥲

عزیرم من نمیدونم چی تو ذهن شماست ولی اگه همسرت واقعا شمارو به خاطر خانوادش اذیت میکنه بهش بگو که کارش درست نیست ببین واکنشش چی هست؟