2777
2789
عنوان

امشب رها میکنم امشب این جهان رها میکنم و آخرین حرفام اینجا میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 3070 بازدید | 208 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
دیگه نمیخوام حرف بزنم نمیتونم حوصله ندارم

نگفتم‌ و ازت اجازه گرفتم چون میدونم‌ الان وقتی نیست برای نصیحت 

من بگم تو گوش کنی!شاید خواستی ادامه بدی زندگی رو!

باتوکامل‌میشودتمامِ‌نیمه‌هایم♥️
بسه دیگه اهپاشو جمع کن خودتو دخترمن بابام و از دست دادم جلو چشمام سه ماه و نیم پیش گزاشتن تو قبر خود ...

کاش یکی متوجه بشه چه حالی دارم آره بی رحمم

اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ💚🌿 " یا الله "
من چند ماهه فکرامو کردم وویسم گرفتم کلیپ درست کردم میخواستم صبر کنم تا بعد تموم شدن امتحانای دانشگام ...

میفهمم چی میگی هممون رسیدیم ب نقطه ای ک الان تو هستی ولی تو بری چی میشه ب بعدش فک کن ب زندگی ک نمیکنی ب دل مادرت ب خودت شانس زندگی کردن بده هممون فک‌کردیم دیگع نمیشه و‌نمیتونم ولی شد 

🌙

دختر این چه حرفیه که میزنی؟؟؟ها؟؟ میدونم سخته میدونم طاقتت تموم شده و کلی اذیت شدی ولی راهش این نیست . باور کن راهش این نیست!

همه ی مردم مشکل دارن چه کم چه زیاد. ولی میدونی چرا تحمل میکنن؟ چون به اون خدایی که ما رو آفریده ایمان دارن که هواشون رو داره..

خودت دلیل حال خوبت باش. نه یه آدم دیگه یا یه پیام از طرف یه شخص دیگه... این دنیا هر چقدر توش بی رحمی باشه هر چقدر که اذیت شده باشی بلاخره یه روزی خودش تموم میشه ولی نه اینکه خودت تمومش کنی...تو آدم ضعیفی نیستی!مگه نمیگی کلی سختی کشیدی؟ تحمل کردی؟ از این به بعدم میتونی

به قول شاعر: چر.خ گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت؟ دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

هیچی ابدی نیست. نه شادی نه ناراحتی

به خودت فرصت بده.

خودت رو ثابت کن دختر قوی:)

بخنـد ツو اصلا اهمیت نده، دنیا دو روزه..🕊✨‌

به این فکر کن تو خودتم کشتی سرچی سر کی؟ سر  کسی که هم هنوز هفته نرسیده میره با عشقش عشق حال مبکنه و تورو ضعیف فرض میکنه زندگیو بدی بخاطر یه نفر که اصلا براش مهم نیستی 

فقط خودت ضرر میکنی زندگیتو تباه میکنی بقیه سر سه روز نشده میرن دنبال زندگی عشق حال خودشون

بجای اینکارا به خودت اعتماد بنفس بده ایندتو قشنگ تصور کن  

بسه دیگه اهپاشو جمع کن خودتو دخترمن بابام و از دست دادم جلو چشمام سه ماه و نیم پیش گزاشتن تو قبر خود ...

خیلی مهربون بودما همه منو ب مهربونیت میشناسن ولی کسی قدرم ندونست

اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ💚🌿 " یا الله "