2777
2789

راستش خوب نیستم بعضی وقتها آنقدر دردت زیاد میشه غم رو دلت میشینه و دلتنگی حال و حوصله حرف زدن نداری نمیدونی دیگه چی بگی میدونی ها ولی دیگه سردی کاش متوجه بشید چی میگم و حرفم چیه

من عاشق شدم دوسش دارم فقط اون می‌تونست منصرفم کنه نیومد نیستش گفت نمیرسم و...

می‌خوام وقتی میاد بیاد روی قبرم بهش گفتم دوسش دارم می‌دونه دارم

کلی گریه کردم کلی با خدام حرف زدم درد و دل کردم که چیا ب سرم اومد حتی برادرم بهم رحم نکرد چه سختی های کشیدم خود خدا می‌دونه اینو خواستم گفتم بنده آن دوست دارم بزار بهش برسم مهرم تو دلش بزار بیقرارشم ای خدااااا

داره تموم میشه فقط دلم برای مادرم مظلومی مادرم میسوزه مادرم خدایا😭😭😭 خیلی بهم مهربونی میکنه همیشه نگرانم مواظبمه اما مادر امشب دخترت میره الهی به مرگ طبیعی بمیرم قبل اینکه کاری انجام بدم حداقل اون دنیا راحت باشم خیلی دلم گرفته حالم خوب نیست برام دعا کنید هرچی شد خدا منو ببخشه مادر پدرم آرامش داشته باشم غصه نخورن

شاید یه پیام بهم بده انگیزه ای برام بشه بمونم و این تاپیک آخرم نباشه اما تا ساعت ۱۲ فقط منتظر میمونم

فکرشو نمی‌کردم ۲۰ سالگی اینطوری بشه

مغزم داره مبارکه آنقدر گریه کردم کاش جواب بده دعا کنید جواب بده اگه جواب بده مادرم داغ دار نمیشه😭😭

الله پشت و پناه همتون باشه هیچکس نمی‌شناسم ولی همه خوبن همه دوست دارم حتی اونایی که خیلی بهم بدی کردن و پشت سرم حرف زدن

برای آخرین بار چیزی خواستید برام بنویسید یا باهام خداحافظی کنید فقط اینجا با شما تونستم حرف بزنم 

اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ💚🌿 " یا الله "

خدا بزرگتره یا مشگلات؟

یه وقتا اصرار به بودن کسی اشتباهه قراره بهترش بیاد

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️ گ.از ده تیر رژیمم وزن اولیه ۸۴ وزن هدف هرچی خدا خواست الان ۷۴ ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

این ایه رو یه گوشه بنویس همیشه بخون

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️ گ.از ده تیر رژیمم وزن اولیه ۸۴ وزن هدف هرچی خدا خواست الان ۷۴ ام

بسه دیگه اه

پاشو جمع کن خودتو دختر

من بابام و از دست دادم جلو چشمام سه ماه و نیم پیش گزاشتن تو قبر خودمو جمع کردم بخاطر مادرم بخاطر برادرم

بعد تو انقدر بی‌رحمی که میخوای چنین ظلمی در حق پدر و مادرت کنی

اره امشب بکش خودتو 

ولی نه جسمتو بلکه اون روح ضعیفتر رو 

فردا یه شخصه دیگه شو کسی که معنی ضعیف بودن رو بلد نیست کسی که اینبار متولد شده تا با عزت و سربلندی زندگی کنه

میشه لطفا برای شادی روح پدرم که تازه رفته یه فاتحه یا صلوات بفرستید🖤خداوند رفتگان شما رو هم بیامرزه .......
ب همونی ک اسمشو گذاشتی ایدیت ایمان داشته باش! مگ همه ی ما خوشبخت و بدون دغدغه ایم چ سختیایی ک پشت سر ...

من چند ماهه فکرامو کردم وویسم گرفتم کلیپ درست کردم میخواستم صبر کنم تا بعد تموم شدن امتحانای دانشگام تا الان هم نمرات خوبی گرفتم چندتا امتحان داشتم تا امروز خیلی خوندم تمرین کردم تلاش کردم پرسیدم نمراتم بالاس.... اما امشب نیومد جوابم نمیده منم خستم بهتره تموم بشه

ی شب فکر کردم اخرین باریه ک زندم و دیگ نمتونم ادامه بدم رگمو زدم اما بعدش دیدم هنوزم دلیل های زنده م ...

ولی دلیل های من کو؟

نکن اینکارو با خودت دختر بخدا قسم جنس مذکر ارزش نداره بهترین مرد عالم هم که باشه تهش اینقدر دلت میشکنه که میگی خدایا من برا این میخواستم خودمو بکشم؟؟؟ تهش ی ماه گریه میکنه بعد میره پی زندگیش 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش 

سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش