2777
2789
عنوان

امشب رها میکنم امشب این جهان رها میکنم و آخرین حرفام اینجا میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 3070 بازدید | 208 پست
کاش یکی متوجه بشه چه حالی دارم آره بی رحمم

تر.خدا اینکارو نکن روزای خوب میاد مطمین باش.

این جهان مثل یک پازله هرکدوم از ما تیکه های این پازلیم اگر بری این دنیا بدون تو یکچیزی کم داره. یکجایی توی این دنیا هست که فقط تو میتونی پرش کنی لطفا اینکارو نکن

بیدار شو ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم 

رفتن و نموندن همیشه کار اسونیه. ولی موندن و جنگیدن کار سختیه 

گاهی تقدیر و سرنوشت انسان اونجوری پیش نمیره که خودش میخواد ولی خدا بهترینارو برای انسانها مینویسه تو هنوز ۲۰ سال سن داری راه زیادی پیش رو داری 

اگه بخاطر عشق و عاشقیه که تصمیم بخودکشی گرفتی که کاملا اشتباهه چون باید عشق واقعی رو تجربه کنی و هنوز مونده که عاشق بشی و همیشه عاشق کسی شو که اگه تو جونتو بدی براش اونم حاضر باشه جونشو بده برای تو نه کسی که میگه نمی‌رسم بیام

بعدشم عزیزم با خودکشی فقط جسمت از این دنیا دستش کوتاه میشه و روحت زنده اس و تحت همون فشار روحی باقی میمونه 

بس نیست وقتی زنده ایی میتونی کاری انجام بدی که از فشارها و مشکلاتت کم بشه وقتی زندگی رو از خودت بگیری روحت نمیتونه هیچ‌کاری کنه و دسترسی نداره و فقط می‌تونه غصه هاتو بیشتر بخوره 

پس بمون و بجنگ

وخدایی که همیشه هوایمان را دارد...کار خدا بی حکمت نیست به حکمتش دل بسپار،خدا همیشه بهترین هارو میخواد حتی اگه از نظر تو ،برات بدترین باشه...پس صبور باش و به خدا توکل کن که خدا خالق تمام زیبایی هاست🌹🙏🏻
2799
نگفتم‌ و ازت اجازه گرفتم چون میدونم‌ الان وقتی نیست برای نصیحت من بگم تو گوش کنی!شاید خواستی ادامه ب ...

خودتون داری میگی شاید 

مرسی

اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ💚🌿 " یا الله "

نه اینکارو نکن 

دیدی ی وقتی حالمون بده میگیم آره خودمون رو میکشیم و از این حرفا 

ولی بعدش تموم میشن مشکلا حل میشن 

خودتو بکشی نمیتونی برگردی دیگه 

خدا اگه برات برنامه نداشت خودش بهتر بلده ببرتت

پس بهش اعتماد کن 

بقران همه مون مشکل داریم 

منم مثل تو کسی رو دوس دارممم خیلییییی ولی ۵ ماهه ازش دورم 

تو این ۵ ماه یوقتایی انقد دلم تنگ بود زار میزدم گریه میکردم پس خوب میفهممت  ولی خودکشی نههه این حقو نداری خدا خیلی ازت ناراحت میشههه خیلیییییی چی بگم بهت اخه دختر هم سن هم هستیم

ب مادرت فکر کن .درد زایمانی که کشید تو رو به دنیا بیاره ،با جون و دل بزرگت کرد شبا گاهی نمیخوابید،بخ ...

دیگه ب هیچی نمیتونم فکر کنم یعنی نمیخوام فکر کنم جز اینکه برم یا تا قبل ۱۲ پیامی ازش ببینم و معجزه ای بشه همین معجزه می‌خوام من الان واقعا حالم خوب نیست بین آسمون و زمین برای آخرین بار نماز مغرب و عشام خوندم با چه حالی خوندم😭

بمیر پس چون دنیا ب ادمای این اندازه ضعیف و خقیر نیاز نداره بمیر ک هم اینجاتو خراب کرده باشی هم اونجارو من اهل شعارها و جملات احساسی و فلسفی نیستم فقط اینو بگم اون دنیاهم همچین خبری نیس فرش قرمز برات پهن نکردن پس همینجا بمون ب زندگیت ادامه بدی بخای نخای دیر یا زود حتما هممون میذیم پس عجله نکن حداقل اینجا ۷۰سال زندگی میکنی اما اونجا دیگ پایانی نداره 

فقط این عوضی نیس تو ای جهان،ی ادم بهتر از این روبه رو میشی،پدر و مادرت ،ب گریه کردن و زجر کشیدنشون ...

خیلی دلم برای خودم میسوزه میدونی چقدر در نامه دلت برا خودت بسوزه؟ من بدون همین عوضی نمیتونم خدا برام تا قبل ۱۲ معجزه کنه همین بخدا درستش کنه میمونم به خودش قسم میمونم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خیلی دلم برای خودم میسوزه میدونی چقدر در نامه دلت برا خودت بسوزه؟ من بدون همین عوضی نمیتونم خدا برام ...

اسی منم هم عشق یکطرفه رو تجربه کردم خیلی سخته ولی یک نفر بهتراز این قرار بیاد توی زندگیت

بیدار شو ...
دختر این چه حرفیه که میزنی؟؟؟ها؟؟ میدونم سخته میدونم طاقتت تموم شده و کلی اذیت شدی ولی راهش این نیست ...

مرسی از حرفای خوبت اما فقط تا قبل ۱۲ ذهنم الان همینه 😭

2801