2777
2789
عنوان

ازمایش خون منفی و تاخیر پریود

180 بازدید | 13 پست

سلام خانوما عاجزااانه ازتون میخام که کمکم کنین چون من تازه ازدواج کردم 19سالمه و بی تجربه ام ـمن 9روز پریودیم تاخیر افتاده روز پنجم تاخیر هم بی بی زدم منفی بود هم ازمایش خون دادم بتام ۲بود و منفی بود سونو داخلی رفتم و اونم گفت مشکلی ندارم و گفت ک چند روز دیگه دوباره ازمایش خونمو تکرار کنم اگه منفی بود امپول بزنم،یعنی ممکنه ازمایش بتا اشتباه باشه؟ و گفتم ازمایش مجدد رو شنبه برم بدم؟ ۱۱روز بعد تاخیر دقیق نشون میده دیگه ازمایش خون ک باردارم یا ن توروخدااااا بی تفاوت رد نشین چن روزیه زندگیم فلج شده چون قصد بارداری ندارم؟

علائمم کمر درد و پهلوی سمت راستم درد میکنه حتی درد سینه هم ک قبلا داشتم و سینه هام موقع پ متورم میشد رو ندارم توروخدا کمکم کنین😭😭😭

ممکنه عزیزم ولی نگران نباش احتمالش کمه

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802