2777
2789
عنوان

بنظرتون کتاب هامو بفروشم بره😔

89 بازدید | 9 پست

سلام دوتا کتاب فرمول بییست عربی و فیزیک برای امتحانات نهایی خریدم ترمیمی بودم

نمراتم بازم جالب نشدن میخام پشت بمون باز کتاب هارو با سختی و ذره ذره جمع کردن تونستم بخرم نزدیک ۴۰۰ شدن

بنظرتون ممکنه باز فرصت ترمیم بدن یا بفروشمون بره اخه میترسم کتابا رو دستم بمونه سال دیگه ام کسی نخره😔 از یطرفم میترسم بفروشم سال دیگ فرصت بدن دیگ نتونم بخرم

بنظرتون اگ بخان فرصت مجدد بدن نهایت تا کی مشخص میشه؟

تنها چیزی که میتونه حالمو خوب کنه اینکه بگن تاثیر معدل لغو شد💔چه خون دل ها نکشیدیم تو این راه😭

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
نمیتونی بری آزاد چون پشت کنکور موندن خیلییی سخته

نه هزینشو ندارم نسبت به پیام نورم حس خوبی ندارم

من سال اولم بود کنکور میدادم راست و حسینی ام بخام بگم نخوندم

تنها چیزی که میتونه حالمو خوب کنه اینکه بگن تاثیر معدل لغو شد💔چه خون دل ها نکشیدیم تو این راه😭
اخه سال دیگ چاپ جدیدشون بیاد چی

همه نمیتونن بخرن ، البته اینم در نظر بگیر که انقد کانال های تلگرامی زیاد شده از اینا پره ! کم پیش میاد طرف این همه هزینه کنه کتاب فیزیکی بخره در صورتی که تو  تلگرام پی دی افش هست .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
همه نمیتونن بخرن ، البته اینم در نظر بگیر که انقد کانال های تلگرامی زیاد شده از اینا پره ! کم پیش می ...

من یکی ک از رو پی دی اف هیچی نمیفیدم