2733
2764
عنوان

بنظرتون کتاب هامو بفروشم بره😔

72 بازدید | 8 پست

سلام دوتا کتاب فرمول بییست عربی و فیزیک برای امتحانات نهایی خریدم ترمیمی بودم

نمراتم بازم جالب نشدن میخام پشت بمون باز کتاب هارو با سختی و ذره ذره جمع کردن تونستم بخرم نزدیک ۴۰۰ شدن

بنظرتون ممکنه باز فرصت ترمیم بدن یا بفروشمون بره اخه میترسم کتابا رو دستم بمونه سال دیگه ام کسی نخره😔 از یطرفم میترسم بفروشم سال دیگ فرصت بدن دیگ نتونم بخرم

بنظرتون اگ بخان فرصت مجدد بدن نهایت تا کی مشخص میشه؟

تنها چیزی که میتونه حالمو خوب کنه اینکه بگن تاثیر معدل لغو شد💔چه خون دل ها نکشیدیم تو این راه😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیتونی بری آزاد چون پشت کنکور موندن خیلییی سخته

نه هزینشو ندارم نسبت به پیام نورم حس خوبی ندارم

من سال اولم بود کنکور میدادم راست و حسینی ام بخام بگم نخوندم

تنها چیزی که میتونه حالمو خوب کنه اینکه بگن تاثیر معدل لغو شد💔چه خون دل ها نکشیدیم تو این راه😭
اخه سال دیگ چاپ جدیدشون بیاد چی

همه نمیتونن بخرن ، البته اینم در نظر بگیر که انقد کانال های تلگرامی زیاد شده از اینا پره ! کم پیش میاد طرف این همه هزینه کنه کتاب فیزیکی بخره در صورتی که تو  تلگرام پی دی افش هست .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
همه نمیتونن بخرن ، البته اینم در نظر بگیر که انقد کانال های تلگرامی زیاد شده از اینا پره ! کم پیش می ...

من یکی ک از رو پی دی اف هیچی نمیفیدم