2777
2789
عنوان

چقد شوهرتون دوست دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 51 پست

اگر واقعا عشقت برات مهمه باید از خیلی از آدما فاصله بگیری و فقط چشات زوم باشه رو عشقت اگر خودت نخوای از بین نمیره ولی وفتی همش زندگیتو و خودتو در اختیار دیگران بزاری و حتی یه کلمه از مردم نظر بخوای حتی از مدر مادرت اون موقعردور از جون فاتحه اون عشقو بخون آدم اکر یکیو میخواد واقعا باید از همه بگدره واقعی عشقتون پایدار 

همش بستگی به خودت داره و اینم بگم حتی یک بار هم این سیاست های مسخ ه زنونه رو امتحان هم نکن فقط آرامش عشق و احترام بده و خودتو لول آپ کن برای بهتر شدن و زندگی بهتر 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹

دوسشندارم زیاد چون با کاراش ازارم میده افسردم کرده از جونم سیرم کرده چطور میتونم عاشقش باشم😔

انقدر فکر نکن چجوری میشه، بخواد بشه میشه خدا قشنگ میچینه برات....🍃                                                                        https://abzarek.ir/service-p/msg/1617273     لینک چالش ناشناسم انتقادی دردلی داشتین در خدمتم دوستان 🌴

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

تمام منه 

بیش از حد دوسش دارم 

جوری که وقتی صداشو میشنونم ضربان قلبم میره بالا 🥺🥺🥺

یه عددنومزد دارم که تمام منه:)🤍درخواست دوستی به هیچ عنوان ندید و قبول نمیکنم با تچکر....اگه مقدوره برای حاجتم صلوات بفرستید 🦋
2802

هیچ علاقه ای در خودم نمیبینم

آب تا گردنم بالا آمده                                                     آب تا لب هایم بالا آمده                                               آب بالا آمده                                                               من اما نمی میرم ؛ من ماهی میشوم...

هیچ چیزی. مثل. اولش،نمیمونه که

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

عاشقانه دوستش دارم... می میرم براش...

ولی نمی دونم الان کدوم گوریه، با کی داره خوش میگذرونه، خبرش...

اصلا نمی دونم چه شکلیه... 

امیدوارم هرجا هست خیر نبینه که منو اینطوری تنها و یالقوز گذاشته... در به در...

دوسش داشتم اونم برام جون میداد الان حدودا ۳ سالی هست که نه دیگه ی رفتار بدی میکنه که بخاطرش خاطره ی خوبی ازش ندارم و هروز دارم ب نفرت نزدیک میشم اونم بخاطر اینکه من اخلاقم عوض شده دیگه زیادی تمایلی بهم نداره 

2801