2733
2764
عنوان

خاستگار و اختلاف سنی

193 بازدید | 22 پست

من ۳۷ سالمه و مجردم

کارمندم و همه چی دارم

تا حالا خاستگاری که به موقعیت من بخوره و به دلم بشینه واسم پیش نیومده‌ واقعیت همشون پایین بودن

بعضیاشونم من خوشم اومده اونا نه..

خلاصه نشده که بشه

تا اینکه هفته پیش یه خانمی واسه برادرش اومد محل کارم

برادرش هم شغل منه تحصیلاتشم باهام یکیه سمتشم بالاتر از منه

اما‌ ایشون ۴۸ سالشه

و یعنی ۱۱ سال اختلاف سنی.....

عکسش و که دیدم قیافشم بالا میخورد

حضوری ندیدمش هنوز

نظرتون چیه؟؟

خیلی خوبه عزیزم

ازدواج‌کن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم اختلاف سنیتون مثل خواهر همسرم و شوهرشون با این تفاوت که اونا یه دختر ۲۰ ساله دارن

خوب برای من تا حالا موقعیت خوب پیش نیومده

اونم میگفت درگیر کار شدم و انگار بعد ۳۰ مغزم قفل کرد و فکز ازدواج و نکردم

سلام عزیزم 

به نظرم حتماااا فرصت بده بهشون که آشنا بشین با همدیگه

شما ۳۷ سالته اونم ۴۸ جفتتون سنتون جوری هست که شرایط زندگیو درک کنین

آقا یک پسر ۲۲ ساله نیست شما هم ۱۸ ساله نیستی

بعدشم همه چی به اختلاف سن که نیست حالا ۱۱ سال چه مشکلی داره؟ 

یک مسئله دیگه هم، ببخشید ولی خب میدونی که خانما از یک سنی بگذره بارداریشون خطرناک میشه پس به نظرم حتما فرصت بده انشاالله جفت هم باشین 

سلام عزیزم به نظرم حتماااا فرصت بده بهشون که آشنا بشین با همدیگهشما ۳۷ سالته اونم ۴۸ جفتتون سنتون جو ...

ممنون عزیزم

اره قبول دارم بارداری سخت میشه...

ولی اخه سنش با داماد بزرگمون یکیه. و اون دامادمون ۲۰ ساله ازدواج کرده با خواهرم

و اینکه میترسم خانوادم ردش کنن یا اگرم قبول کردن بقیه بگن با یه مرد سن بالا ازدواج کرد

من فقط میگم سن و بقیه چیزا زو ول کن فقط بچسب ب کسی ک درکت میکنه و شعور داره همین

ادما با ۲۰ اختلاف سنی اگ همو درک کنن با ارامش میتونن کنار هم باشن ولی اگ همو درک نکنن اگ دو سالم اختلاف سنی داشته باشن باز ب طلاق میرسن

2706