2733
2764

دکتر خادمکه اصفهانه کسی تونسته اینترنتی نوبت بگیره؟چطوری میگیرید؟

لطفا کسی اگر اینترنتی نوبت گرفته بگه چطوری گرفته

من ساعت ۸شب میرم باز نمیکنه سایتا

حضوری رفتم ولی دیگه نوبت نمیده برگه اسم ها را منشی پاره کرد😔

لطفا هرکسی بلده بگه 

اگر اطرافیانتون نوبت گرفتن لطفا ببینید چطوری گرفتند بهم بگید فوریههه

دکتر خادم که ارتوپد هست

رسول خادم گوارش؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من میخام بیام اصفهان خرید کجا برم که هم لباس شیک باشه هم قیمت مناسب..ممنون میشم راهنماییم کنی

مطهری قیمت مناسب و چیزخوب هم میتونی پیدا کنی 

نظر جا باکلاسشه

سیتی سنتر مارک و گرون 

سبزمیدون ارزون و معمولا کیفیت پایین 

اللهم صل علی محمد و آل محمد ❤️ اگر سوال کنکوری دارید ب تاپیک آخرم مراجعه کنید 

منشی دکترا جدیدا خیلی بیشعور شدن. از خود دکتر بیشتر فاز میگیرن

مام واسه دکتر فاضل چشم میخواستیم نوبت بگیریم منشی عوضیش نداد. بااینکه این همه راه حضوری رفتیم.یبار بابام که بابام واسه خودش رفت واسه منو عمم وشوهر عمم هم خواست نوبت بگیره نداد.یبارم عموم مامانبزرگمو برد باز خواست واسه ما سه تا نوبت بگیره نداد.گفت چون فامیلید نوبت نمیدم. عموم گفت خوب واسه یکی از شهرستاناییم چون باهم با یه ماشین تو یه روز بیان بازم قبول نکرد. یکی نیست بگه اخه الدنگ چه فرقی به حال تو داره صغری بره تو یا کبری.تو باید مریضارو طبق نوبت بفرستی تو نه طبق فامیل

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
من میخام بیام اصفهان خرید کجا برم که هم لباس شیک باشه هم قیمت مناسب..ممنون میشم راهنماییم کنی

اصفهان ماشاءالله باید اسمش بگذارن پایتخت لباس فروشی از بس هرجایی بری فراوونه😁از چهارباغ بگیر که البته گرونه ولی مکانش شیکه تا بری میدون امام بعد وارد بازارش بشی اونجا قیمتا مناسبه و مرکز بازاره اونجا ، مغازه های توی میدون امام نه گرونه وارد بازارش باید بشی

مطهری قیمت مناسب و چیزخوب هم میتونی پیدا کنی نظر جا باکلاسشهسیتی سنتر مارک و گرون سبزمیدون ارزون و م ...

ن بابا سبزه میدون قبلا بد بود الان با نظر مو نمیزنه😂😂

نذار از تماشای سقوطت لذت ببرن !پرواز کن : )🕊
2706