2766
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سونوی وزن ۳۱-۳۲ هفتگی هست. اما بعضی وقتا دکترا توی ۲۸ هفته هم سونو مینویسن.

به من گفت ۲۸ هفته ...تو انوماای ۲۱۰ گرم بود ک گفت کمه ... حالا شنیدم باید سونو وزن یکم زود بری ک اگ روند رشد مشکل داشته باشه یا کم باش امپول ریه رشد اینا میدن

دیر نبود ؟! چون میگن باید یکم زود بری ک روند رشد جنینن بفمن اگ کم باش ... زود امپول ریه اینا میزنن

من ۲۸ هفته رفتم.

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

انومالی رو دقیقا چند هفته انجام دادی

منم فکر کنم وزنش کم باشه. کلا یه هفته رشدش عقبه .باید ۱۸ هفته باشم ولی سونو میگه ۱۷ هفته ام

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آزمایش دیابت کی باید بریم ؟

۲۶ نا ۲۸

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
2706