2777
2789

عجبا از اتاق عمل اومدی بیرون منو لایک کن😐😂

زندگی کوتاهتر از اونیکه بخوای ب اتفاقای گذشته فکر کنی پس حذف کن خاطرات گذشته رو بساز زندگی و آینده رو دوباره جوونه بزن پیشرفت کن موفق شو تو لایق بهترینایی💖

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

دمت گرم

چقدرم تو نقشش فرو رفته 

پرید سر عمل دخملمون 🤣

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️                                                         مائیم و تو را نفس کشیدن   :)                             

راجب لیفت شقیقه اطلاعات دارین؟ نسبت به عوارضش میارزه به نظرتون؟

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=14359063&slug=%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D8%AF%D9%81-%D8%AF%D8%A7%D8%B1&postId=351060609 کنکوری های عزیز این تاپیکو پیشنهاد میکنم بخونید👀                                                                                                            ‌‌‌ د  /د/س/چ/چ😍                                                                                                                   امیدوارم به واقعیت به پیوندی مهم نیست چقدر            من برات صبر میکنم❤
2802
واقعا آدم های روانی و بی شخصیت چقدر زیاد شده خدا برسون داره از روی زمین

بزرگ میشی یادت میره

گلیه نتُن 🥺🥺

🤣🤣

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️                                                         مائیم و تو را نفس کشیدن   :)                             
چقدرم تو نقشش فرو رفته پرید سر عمل دخملمون 🤣

واااای ترکیدم ازخنده خودشم میدونه داره خودشو مسخره میکنه هااا ولی باز از رو نمیره تازه خانم دکترمون نمیدونن عمل قلب این ساعت انجام نمیشه   

من دکتر قلب هستم و عمل میکنم در مواقعی که عمل نداشتم و کسی ویزیت نمیشد انواع کتاب ها درباره همه کاره ...

دخترم تاخیر تکاملی داره 

۲۶ماهشه 

هنوز بیشتر منظورهامونو متوجه نمیشه منظور خودشم با اشاره میفهمونه 

ب نظرت چقد طول میکشه درست شه

هم حس ششم هم دکتر هم جراح قلب!عجبا!

آرامم (همسرم)!میدونی رفتنت با من چیکار کرد؟انگار یکی هزاران بار قلبمو زیر پاش له کرد انگار یهو وارد یه چاه سیاه تاریک شدم انگار یکی منو تو یه سیاره دیگه تک و تنها ول کرده و رفته رفتنت برام یه گودال سیاه  ساخت که همیشه دارم بهش نگاه میکنم همه میگن:” احمق نباش اون دیگه نمیاد.”ولی من با خنده میگم:” اون خیلی دوسم داشت،میاد،میدونم که میاد.”و منه احمق قلب پودر شدمو تو دستم گرفتم و هنوزم منتظرم تو بیای.
هم حس ششم هم دکتر هم جراح قلب!عجبا!

با حس ششم تست های کنکور رو درست زده

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
2801