2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راجب لیفت شقیقه اطلاعات دارین؟ نسبت به عوارضش میارزه به نظرتون؟

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                          (دوستان تابستون سه ماهه😂 و احتمالا اخرای مرداد میگم شایدم تقدیر جوری رقم خورد که همون تیر گفتم)
چقدرم تو نقشش فرو رفته پرید سر عمل دخملمون 🤣

واااای ترکیدم ازخنده خودشم میدونه داره خودشو مسخره میکنه هااا ولی باز از رو نمیره تازه خانم دکترمون نمیدونن عمل قلب این ساعت انجام نمیشه   

من دکتر قلب هستم و عمل میکنم در مواقعی که عمل نداشتم و کسی ویزیت نمیشد انواع کتاب ها درباره همه کاره ...

دخترم تاخیر تکاملی داره 

۲۶ماهشه 

هنوز بیشتر منظورهامونو متوجه نمیشه منظور خودشم با اشاره میفهمونه 

ب نظرت چقد طول میکشه درست شه

هم حس ششم هم دکتر هم جراح قلب!عجبا!

با حس ششم تست های کنکور رو درست زده

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
2706