2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ی سال نامزد بودم با کل خانواده شوهرم رفتیم شمال یعنی همون شد گفتم دیگه غلط کنم جایی با اینا برم.کلا مسافرتارو با همسرمو پسرم گاهیم مامانم میریم خیلیم خوشمیگذره.اختیار ادم دست خودشه پسفردا حرفو حدیثیم پیش نمیاد

بهت فکر میکنم هرروز،ازت دل میکنم هربار،ولی چشمات تو عکسا نمیزارن برم انگار.🖤فقط کارم شده گریه،همش دلتنگ و افسردم، یجوری تو خودم میرم خودم فکر میکنم مردم.یه گوشه بی تو میشینم، یه گوشه ماتو مبهوتم،یه روزی زیرو میشم یه بمب از جنس باروتم.
2802

در حال حاضر واسم مهم نیست با کی فقط برم

بستگی داره یه بار با مادرشوهر و پدرشوهر رفتم دور از جون گوه خور شدم درحدی که همسرم گفت دیگه باهاشون مسافرت نمیریم ببین چقدر اذیت کردن

خانواده ی خودمم بد نیست 

به نظرم آدم تا یه بار نره نمی‌فهمه طرف چجوریه

آه پای بچه وسط نباشه مسافرت خوش میگذره

چون همه میگن بچه من هر کاری میخواد بکنه بقیه حق ندارن چیزی بکن و بچه ی شمام باید لال باشه

که این خودش اصل ماجراس

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با هرکسی نمیجوشی توی روزمره، مسافرت که جای خود داره.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••