2777
2789
عنوان

برای بلند شدن دختر 10 ساله چیکار کنم انقدر دکتر بردم 💔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3544 بازدید | 191 پست
خودم ۱۶۰ ولی خب قرار نیست حتمن هم قد خودم شه شاید از خودم بلندتر بشه من خیلی ها میشناسم پدر و مادر ...

بستگی به ژنتیک پدر و مادر و فامیلای نزدیک داره و تغذیه ولی بیشترش ژنتیکیه 

سلام خسته نباشی من خودم ۱۱ سالم بود دقیقنن وزنم. ۳۸ و قدم ۱۶۸ بود که بعد از پری ۱۷۸ شدم . دلیلش این ...

سلام خانم دکتر ،پسر منم 17 سالشه لاغره خیلییی سخت وزن میگیره دکتر بردم برگشت به پسرم نگاه کرد و گفت این دیگه چاق نمیشه بیخود تلاش نکنین پسرم یه مدت افسرده شده ،بنظرتون چیکار کنم براش 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

برای اینکه به این زودیا پریود نشه نشاسته برو عطاری بگیر ازین ریز ریزا کوچولوعه بعد داخل آب سرد حل کن و توی قابلمه بریز و با شکر وگلاب بده بخوره یک ماه درست کن هر روز بده بخوره که پریود دیر انجام بشه .

نکته بعدی اینه که نوشابه و پفک رو باید از برنامه غذایی کاملاااا حذف کنید بیشتر مشکل کودکانی که میارن پیشم بخاطر خوراکی ها بوده . 

پودر ژلاتین بخر و با پودر ژله مخلوط کن با آب و بزار سفت بشه و بده بخوره .

گلم من دکترم هر سوالی داشتی میتونی ازم بپرسی خوشحال میشم😍

2802
سلام خانم دکتر ،پسر منم 17 سالشه لاغره خیلییی سخت وزن میگیره دکتر بردم برگشت به پسرم نگاه کرد و گفت ...

تنها روش برای چاق شدن شیر خشک و سرلاک و شیر کاکائو هست اگر دارو مصرف کنین بدتر به بدن و معده آسیب می‌زند در کنار غذا ها ترشی و سالاد بزارید برای اینکه اشتهاشو زیاد کنه . صبحا شیر و سنجد آسیاب شده بهش بده سعی کن غذاهاشو با کره حیوانی درست کنی و اگر بدش میاد بهش نگی . شیر خشک رو حتما امتحان کن طی ۵ ماه هر روز یکم بخوره خیلی خوب میشه . موفق و سربلند باشید

خیر ندارم

باشه اینجا یه توضیح مختصرمیدم

برای وزن گیری وتقویت کودک باید به نسبت مساوی از اشتها اورها وگرمیجات استفاده کنین

دانه کینوا روغن بادام شیرین این دو مورد خیلی خوبه

هدفمند زندگی کن بانو🌹
۳ماه یک بار ببرم ولی دیگه خسته شدم چون هیچ تاثیری ندیدم

خوب دکتر عوض کن من تا حالا ۳ تا دکتر برای پسرم عوض کردم،،ال ارژنین هزار بهش بده

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30