2777
2789

بی فایده اس  قدش ۱۲۸ وزنش ۲۷ اینا خیییلی ریزه بین بچه ها. چیکار کنم  ی خوراکی بگین هم جون بگیره هم رشد کنه خیلی هم لاغره  خواهش میکنم  دخترم افسردگی گرفته بین دوستاش  اگر شربتی یا چیزی میشناسین دريغ نکنید انشالله امام حسین حاجتتون بده🌹

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

جوانه گندم بده بخوره تپل میشه برای قد کشیدن هنوز کلی فرصت داره ولی باهاش نرمش های کششی انجام بدید که عضله هاش درگیر بشن

مشاور یا شایدم وکیل و مربی آینده هستم درباره ای تکواندو سوالی داشتید فقط تگم کنید و لطفا سوال های بیخود نپرسید بنده دیگه حس ششم ام نیستم منو جایی تگ نکنید و این که من مادر سه تا گوگولی هستم در آینده اسم بچه هامم انتخاب کردم🥹✨️آریامهر_مانادانا_مانلی✨️🥹

شربت ارژنین،دکترغددامپول رشد،زینک هم واسه اشتها،شربت ویتاگلوبین هم کل ویتامینهاروداره

ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ..!  
غدد کودکان ببراگر جا داره و رشد استخوانیش کامل نشده که رشد میکنهمراقب باش پریود نشه و صفحات رشدش نبن ...

یک سال پیش بردم آخرین بار از ۶سالگی تحت نظر بود بخدا هیچی کاری نمیکنن جز نوشتن شربت  البته همه آزمایش هاش خوب بود 

یک سال پیش بردم آخرین بار از ۶سالگی تحت نظر بود بخدا هیچی کاری نمیکنن جز نوشتن شربت البته همه آزمای ...

نیاز به هورمون رشد نداره؟ 

نزار چاق بشه وگرنه قد نمیکشه

ورزش بفرست و تغذیه خوب بده 

علائم بلوغ را نداره؟

2801