2733
2764
عنوان

هرجا میرم دخترمو مهد کودک قبولش نمیکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 35 پست

بنظرم زوده بمون یسال دیگ ببر 

دیگ کم کم بهش مفهوم نه رو یاد بده ک هر چیزی خواست رو نمیتونه داشته باشه اجازه نده کسی رو بزنه یا هل بده بگو ممنوعه...دیگ تا دو سالگی هر کاری بخوان میتونن انجام بدن چون متوجه نه اینا نمیشن ولی از سه سالگی بهتره ک کم کم یاد بگیرن...بیشتر براش وقت بذار ببرش پارک ببرش خانه بازی جاهایی ک خودتم بتونی بمونی و رفتارش رو ببینی 

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
بیشتر حرف خودشه فقط خیلی تنهاست

اگه شرایطش رو‌ داری یه فرزند دیگه بیار. پسرم ۴ سالشه یه داداش داره ۲ و نیم سالشه .خیلی خوبه همیشه باهم بازی میکنم البته دعوا هم میکنن کلا وقتشون باهم پره .الان هم دارن باهم آب بازی میکنن

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

بگردید مهد خلوت پیدا کنید دنبالِ مهدایی که اسم در کردن نباشید

اینا سرشون شلوغ شده بچه ایی که یه کوچولو دردسر داشته باشه نمی پذیرن

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
بگردید مهد خلوت پیدا کنید دنبالِ مهدایی که اسم در کردن نباشیداینا سرشون شلوغ شده بچه ایی که یه کوچول ...

مممنونم عزیز دلم

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
ببین هنوز کوچکه وقت داری،،،، پولی که میخای واسه مهد هزینه کنی ببرش خانه بازی و پارک و مشاور برو حتما ...

چشم عزیزم

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
اگه شرایطش رو‌ داری یه فرزند دیگه بیار. پسرم ۴ سالشه یه داداش داره ۲ و نیم سالشه .خیلی خوبه همیشه با ...

بنظر من آدم هیچ وقت نباید یه بچه بیاره ک اولی اخلاقش خوب شه یا همبازی اولی بشه مگ اسباب بازیه ...یه بچه کلی هزینه ومسولیت و اعصاب میخواد ...بالاخره نظر شما هم محترمه ولی نظر من ک اینجوریع

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
اگه شرایطش رو‌ داری یه فرزند دیگه بیار. پسرم ۴ سالشه یه داداش داره ۲ و نیم سالشه .خیلی خوبه همیشه با ...

نه عزیزم دیگه نمیتونم بچه دار بشم اینم ارفاقی دادن بهم😂

بنظرم زوده بمون یسال دیگ ببر دیگ کم کم بهش مفهوم نه رو یاد بده ک هر چیزی خواست رو نمیتونه داشته باشه ...

مممنونم از راهنماییت عزیز دلم

سلام.

لطفا ببرش مرکز مشاوره  و خدمات روانشناختی. اونجا با چند تا تست و تحلیل متوجه میشن مشکل چیه. هرچه زودتر ببری دوره طلایی رو از دست نمیدی.

تمرکز داره؟ ی جا بند میشه یا همه ش در تکاپو هست؟ لجبازی میکنه؟ لباس تنگ یا مارک لباس اذیت ش میکنه؟ با کفش و جوراب مشکلی داره؟ روی صداها حساسه؟ اگه هر کدومو داره حتما ببرش یکی از این مراکز معتبر نگران نباش حل میشه

انشاالله خدا نصیبت کنه عزیزم

اخه دیگه امکان بچه دلرشون ندارم مشکل پیدا کردم الانم باید جراحی کنم که فعلن شرایطش ندارم

سلام.لطفا ببرش مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی. اونجا با چند تا تست و تحلیل متوجه میشن مشکل چیه. هرچ ...

تمرکزش کمه لباس تنگ و مارک ادیتش،میکنه باجوراب مشکل داره

2706