2777
2789

سلام

اصلن نمیدونم چی بنویسم خیلی کلافه شدم میگن خیلی وابسته است هنوز کوچیکه اندازه سنش نیست رفتارش بچه گانه است امروزم بردم یه جای معروف خانومه خودش روانشناس بود میگه بچه های دیگه را میزنه اما باهاشون شوخی میکنه از ذوقش با اونها اینجوری میکنه بعد خودکارشو نداد به بچه ام بچم لجباز تر شد دست آخر با چه ابروزی  اومدم از مهد بیرون اومد بیرون تو حیاط مهد کلی با خودش تنها بازی کرد میخنده خدایااا چیکار کنم این بچه سه سالشه اصلن ننیدونم رفتاراش طبیعی است یا اونها پیاز داغ شو زیاد میکنن

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

توی خونه نه میشنوه یا حکم حکم خودشه ؟

بیشتر حرف خودشه فقط خیلی تنهاست 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2802

عزیزم دشمنی که باهات ندارن ، مجانی هم که نمیخوان ثبت نامش کنن که بگی میخوان از زیرش فرار کنن . چون چند جا بهت یه حرف رو زدن به نظرم با یه روانشناس کودک مشورت کن 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

خوب این که اشتباهه بچه باید مفهوم نه و نمیشه رو توی خونه درک کنه وگرنه این ماجرای خودکار روز به روز بدتر تکرار میشه . 

به نظرم با توجه به شرایط و سنش روش تربیتیتو که قطعا تغییر بده همه چیزو بلافاصله در اختیارش نذار یه جیزایی رو محکم نه بگو کوتاه هم نیا در کنارش یه مدت ببرش خانه بازی ساعتی یا الان هوا خوبه پارک اونجا با بچه ها باشه . این تعامل اجتماعی براش مفیده وقتی با بچه ها به چالش خورد مشکل رو حل نکن بذار یاد بگیره باید در برابر بقیه چه حور رفتار کنه بقیه چی دوست دارن چی ندارن . بذار یکم ابدیده بشه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
خوب این که اشتباهه بچه باید مفهوم نه و نمیشه رو توی خونه درک کنه وگرنه این ماجرای خودکار روز به روز ...

از راهنماییهات خیلی ممنونم❤️

۳ سالش زوده انقد میبری مهد خوب عزیزم شرایط مهد نداره چرا اصرار میکنی بچت برات مهم تر باش همه ک میب ی مهد قبولش نمیکنن یا هرچیی براش ی عالمه بازه روانی داره بزار یکم بزرگ تر بشه مقایسه نکن با همسن سال خودش ... بچه ها همه یجور نیستن بهتره از پارک خانه بازی شروع میکردیی بد کم کم به سمت مهد سوق میدادی

۳ سالش زوده انقد میبری مهد خوب عزیزم شرایط مهد نداره چرا اصرار میکنی بچت برات مهم تر باش همه ک میب ی ...

اره عزیزم حرف شما درسته امرکز روانشناس همینو گفت

اره عزیزم حرف شما درسته امرکز روانشناس همینو گفت

اره عزیزم من حتی با مهد رفتن بچه ها موافق نیستم هرچقدم مهد خوبی باشه انقد کثیفی دارن براشون اصلا مهم نیست از نظر روانشناسی فقط میگن سرگرمشون کنن من خودم تو مهد کار کردم ک میدونم ... هیچ وقت راضی نمیشم بچمو مهد بزارم اسیب های ک تو مهد میبینه خیلی بیشتر ... ولی خوب بعضی سرکار میرن یا هرچی وقت ندارن

اره عزیزم من حتی با مهد رفتن بچه ها موافق نیستم هرچقدم مهد خوبی باشه انقد کثیفی دارن براشون اصلا مهم ...

خیلی ازت ممنونم عزیز دلم که وقت گذاشتی و راهنمایی کردی

خانه بازی ببر،  پارک زیاد ببر

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانهای اصفهانی،درخواست دوستی بزنیدتا لینک دورهمی براتون بفرستم  
2801