2733
2764
من روزی ۱۸ تاهم خوردم رسما خودکشی بود الان ی کم کمتر شده باید از چیزایی ک تشدید میکنه دوری کرد ولی خ ...

اگ حساسیت بهاری تابستانیه بخاطر گرده گلاست ک عملا نمیشه دوری کرد ازش .اونوخ باید خدتو حبس کنی اصن هوای بیرون بهت نخوره ک غیرممکنه

نشانه های حساسیت همیناس ک گفتی ولی اره مال تو خفیفه

آره خفیف هست کار به اسپری نمیکشه فقط هم وقتی نزدیک گرده باشم اینجوری میشه

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین مدام نخور خب ولی شبایی که خیلی اذیتی خوردنش مشکل نداره ولی اینکه بخوای هرشب هرشب بخوری نه خوب ن ...

اوهوم مرسی.باز یه راه گیاهی براش میزنم یه تاپیک جدید 

اسپری بینی؟اره منم ولی اثر نمیکرد اصن تا اینکه یکاری کردم بهتر شد دیگه اسپریم کمتر میزنم.کلا قرصو دا ...

من روزی ۱۸ تاهم خوردم 

رسما خودکشی بود 

الان ی کم کمتر شده 

باید از چیزایی ک تشدید میکنه دوری کرد ولی خب ی سری چیزا دست خودمون نیست 

شما چه راهی رفتی

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
من روزی ۱۸ تاهم خوردم رسما خودکشی بود الان ی کم کمتر شده باید از چیزایی ک تشدید میکنه دوری کرد ولی خ ...

واییی ۱۸تا  پس مال شما هم اواخر بهار تشدید میشه تابستون کمتر میشه؟

امشب یه تاپیک میزارم براش مشکل خیلیاست انگار

تو هم مصرف کردی نتیجه گرفتی ؟ خب حساسیت بهاریه دیگه بخاطر گرده گله نمیشه ک دوری کرد تقریبا غیر ممکنه

چی بگم عزیزم یه نصف روز کامل درگیرم میکنه قرص میخورم میخوابم روز بعدش خوب میشم

الان میدونم به خاک وعطر ،لوازم شوینده وبادوسایل سرمایشی

واینا حساسیت دارم سعی میکنم رعایت کنم خوبم شکر خدا 

میسازم دیگه 😅

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
ببین مدام نخور خب ولی شبایی که خیلی اذیتی خوردنش مشکل نداره ولی اینکه بخوای هرشب هرشب بخوری نه خوب ن ...

دقیقااا

به نظر من برای آلرژی فقط زمانیکه آدم درگیرش میشه دارو مصرف کنه خوبه

دیگه استفاده ی هر روزه درست نیست

چون یه چیز موندگاریه که درمان قطعی جز رعایت نداره

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
اگ حساسیت بهاری تابستانیه بخاطر گرده گلاست ک عملا نمیشه دوری کرد ازش .اونوخ باید خدتو حبس کنی اصن هو ...

ماسک کمک کننده است تا حدودی

2706