2777
2789
عنوان

توروخدا کسایی که تیرویید کم کار دارید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 68 پست
تیروییدت که الان تنظیمه الکی استرس بخودت نده

نمیدونم بخدا یکسال ونیمه عذاب میکشم از یه سرگیجه شروع شد بعدش انواع دکترم رفتم یکی گفت مایع گوش یکی گفت حمله عصبی.هزارتا دکتر رفتم میگن هیچیت نیست...اما خیلی کسل و بی انگیزه و بی‌قرارم افکار بی ربط و الکی...خیلی بده بخدا

خب بعد ترکش باز برنگشت؟؟اصلا از اپل قرص لووتیرو رو مصرف نکردی؟

نه دیگه کلا برطرف شد

لوکسی یک هفته خوردم تپش قلب و اضطراب شدید گرفته بودم دیگه رفتم طب سنتی خدا رو شکر با ۹ شب مصرف دمنوش مرزنجوش و یک عدد قرص جامع امام رضا بر طرف شد

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

نه دیگه کلا برطرف شدلوکسی یک هفته خوردم تپش قلب و اضطراب شدید گرفته بودم دیگه رفتم طب سنتی خدا رو شک ...

کدوم شهری؟یعنی منم دیگه نخورم برم اینا رو بخرم امتحان کنم نتیجه میگیرم؟

2802
نمیدونم بخدا یکسال ونیمه عذاب میکشم از یه سرگیجه شروع شد بعدش انواع دکترم رفتم یکی گفت مایع گوش یکی ...

عزیزم دچار وسواس فکری شده و اینا ربطی به تیروییدت نداره 

برو پیش مشاور بهت کمک کنه

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران
اره درسته...توروخدا یعنی خوب میشه؟اونا خوب شدن؟یعنی ربطی به تیروییدم نداره؟

عزیزم چرا خوب نشی نه ربطی به تیرویید نداره

شما اول یه روانشناس خوب پیدا کن و برو مشاوره اگر احتیاج به دارو بود ارجاع میده به روانپزشک و یه داروی ضعیف بهت میده و به مرور خوب میشی

عزیزم چرا خوب نشی نه ربطی به تیرویید ندارهشما اول یه روانشناس خوب پیدا کن و برو مشاوره اگر احتیاج به ...

آخه نمیخام عادت کنم به قرص همش رو خودم کار میکنم تلاش میکنم اما گاهی وقتا این فکر میاد که چون تیرویید دارم مال اونه وتا ابد اینجوری میمونه واینجوری اضطرابم شروع میشه

آخه نمیخام عادت کنم به قرص همش رو خودم کار میکنم تلاش میکنم اما گاهی وقتا این فکر میاد که چون تیرویی ...

عزیزم این فکرو خیالا بیشتر ادمو اذیت میکنه 

و اینکه قرص هم دوره درمان نداره دائم که نباید خورد 

ولی بازم هر جور خودت صلاح میدونی

اگ۶دقرص میخوری و تو آزمایش نرمال هست علتش دیگه تیردئید نیست .کم خونی نداری؟اگه اون نیست دیگه علتش  ترشح کم سروتونین تو مغزه برو روانپزشک دارو میده ورزش،کن شنا برو ماساژ بگیر برو تو طبیعت اینها کمک می کنه

اگ۶دقرص میخوری و تو آزمایش نرمال هست علتش دیگه تیردئید نیست .کم خونی نداری؟اگه اون نیست دیگه علتش ت ...

اگر چی میخورم؟؟؟من روزی نصف قرص میخورم وچندبار چکاب دادم نرماله

2801