2777
2789

توروخدا برام دعا کنید اونور اذیت نشم و مادرم دلتنگم نشه خیلی بهم وابسته است و فقط منم و بابام توروخدا از ته دل و قلبتون برام دعا کنید الله پشت و پناهتون باشه

اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ💚🌿 " یا الله "

شما قرار نیس خودکشی کنی گلم 

زندگی پستی بلندی داره مهم اینه بمونی و بجنگی 

کم‌نیار دختر 

میدونی خانوادت قراره چقد عذاب بکشن 

میدونی چقد گناهه؟ 

بشین سرجات جان مادرت ( مجبور شدم قسم بخورم ببخشید)❤

یه عددنومزد دارم که تمام منه:)🤍درخواست دوستی به هیچ عنوان ندید و قبول نمیکنم با تچکر....اگه مقدوره برای حاجتم صلوات بفرستید 🦋

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

شما که امضات استغفار و یا الله دیگه چرا خودتو خدا رو ناامید نکن ببین اون امتحانایی که میگی تو این دنیا ارزش دارن پس وقتی امتحانارو دادی اون فشار نسبی برداشته شد با ی مشاور صحبت کن و حق زندگی رو از خودت سلب نکن

ببین من نمیدونم چقدر شرایطتون سخته که به فکر خودکشی هستی ولی بدون که خییییلی خییییییییییلی کار بدی میکنی حتی فکر کردنشم گناهه چه برسه به اینکه انجامش بدی یک گناه نابخشیدنی هست اون دنیاتم جهمه لطفا خواهش میکنم نکن این کارو الان یکی از اقواممون فوت کرد خودشو اتیش زده بود انقدر جیغ زده بود انقدر زجه زده بود میگفت تورو خدا کاری کنید من نمیرم ولی مرد اون دنیاشم جهنم کرد واسه خودش... خدا رحمتش کنه

ــ🌱سلام امیدوارم حال دلتون عالی باشه همیشه بخندین خوشحال باشین ناامید نباشین و خدای مهربون نور باشه توی زندگیتون:)🌱 من ۱۶ سالمه یه دختر خوش خنده مهربون و پر انرژیم و ۲۰ خرداد روز تولدمه😉😍😄 🌿"  ارادت خاص به امام حسین و شهدا دارم و یه چیزایی هم راجب  نذرهایی که حاجت میدن میدونم "🌿کلاس دهمم رشتمم انسانیه و عاشق اهنگای شمالی و کوردی و لری ام😁🔥 و اینکه دوست دارم یه روزی عروس کوردا بشم، خیلی دوستشون دارم بشدت😂😍 ✨•یه سری مشکلات دارم برام دعا کنید حل بشه•✨🌼خیلی وقته نیاز دارم به یه خبر خوب یه خوشحالی زیاد یه اشک شوق از ته دل، که همه غم و غصه هامو بشوره و ببره از خوشحالی اون شب ندونم بخندم جیغ بزنم گریه کنم فقط بگم دیدی زهرا دیدی شد دیدی خدا صداتو شنید و فقط بگم خدایا شکررررتتتت💚😃🌱 ومیدونم اون روز نزدیکه ...🌺هیچ وقت هیچ وقت ناامید نباشین امیدتون رو از دست ندید و اینکه همیشه از خدا ارزوهای زیاد خواسته های بزرگ بخواین که خدا بهترینشو قسمتتون کنه چون خدای ما خدای غیر ممکن هاست و هیچی غیر ممکن نیست فقط کافیه خدارو صدا بزنی و ازش بخوای:)🌱 اگر دلت گرفته و کسی رو نداری باهاش صحبت کنی من هستم چه خانم چه اقا پای صحبتات و درد دلتات هستم🌼• خلاصه برام خیلی دعا کنید•🌱💚 زهـــرای عــلی💚🌱  "یاحق التماس دعا"

میدونی مردن روشهای متفاوت داره ، خواهرجون بدترینش رو انتخاب کردی. وقتی ادم ازظلم روزگار به اونجا میرسه که عزیزترین نعمتی که خدا بهش داده یعنی جونش براش بی اهمیت میشه یعنی به نقطه عطف زندگیش رسیده. زیباترین و حساسترین نقطه زندگیش برای یک تغییر مهم و اساسی حالا انتخابش با تو هست سقوطی زشت یعنی خودکشی یا صعودی زیبا یعنی شهادت.بله خانمی، شهیدها هم یه روزی خسته شدند از ظلم ظالمها ، اما ترجیح دادند بمونند و بجنگند و درراه رسیدن به حقشون اگر خدا خواست شهید بشند . همیشه برای مردن وقت هست. زندگی کردن یاد بگیریم تا زیبا بمیریم.

عزیزدلم حتما شرایط سختی داری و دلت پر غصه هست می خوای یکم برام بگی چرا ناراحتی؟

ممنونم حرف نمیتونم بزنم حوصله ندارم جز با یک نفر منتظرم بیاد پیشم که جواب پیام هنوز نداده امیدوارم دیر نشه

دختر جان تمام تاپیکهاتم که قفل کردی، گلم زیاد حساس نشو، اینجا که همه نمدونن مشکلت رو برا همین یا جواب درست حسابی نمیدن یا همه چی رو به مسخره میگیرن، به خودت زمان بده، تاب بیار، اشک بریز، داد بزن تا از درون خالی بشی، همونی هستم که تو تاپیک خودکشیت کلی فحش دادم بهت، بعضی آدمای اینجا رو جدی نگیر چون درکت نمیکنن نمیفهمنت

دختر جان تمام تاپیکهاتم که قفل کردی، گلم زیاد حساس نشو، اینجا که همه نمدونن مشکلت رو برا همین یا جوا ...

سلام مهربان خیلی ازت ممنونم واقعا عجیبن رفتم حسینیه انقدرررر سینه زدم دستم درد گرفته بود گریه کردم دعا کردم خود خدا و آقا امام حسین کمکم کنه واقعا ازت ممنونم الله پشت و پناهت باشه هرچی از خدا میخوای بهت بده

سلام مهربان خیلی ازت ممنونم واقعا عجیبن رفتم حسینیه انقدرررر سینه زدم دستم درد گرفته بود گریه کردم د ...

قربانت عزیزم گاها میام پیدات میکنم ببینم چه خبر حال دلت بهتر شده یانه، مطمئن باش زمان حلال مشکلات هس، قوی باش عزیزم، اینجا هم زیاد حساس نشو به برخورد بقیه، هروقت خاستی درددل کنی قول میدم شنونده خوبی برات باشم گلم، بیا از نی نی سایت پیدام کن، من زیاد میام نی نی سایت، ب حرفات گوش میدم 

2801