2733
2764
عنوان

لعنت ب پدرمادری ک ب فکر ابروشونن

710 بازدید | 32 پست

۱۴سالگی نامزد کردم با همون سن کمم میکفتم نمیخوام تا میکفتم بابام یه سیگار برمیداشت میکفت دارم سکته میکنم 

مامانم کتکم میزد 

چرا نمیفهمیدن واقعا لعنت بهشون الان من با دوتا بچه چیکار کنم

متنفرم از شوهرم بچس انکار خود ب خود قهر‌میکنه خودش و دست بالا میکیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خاک تو سر ما که نمیتونیم کار کنیم و بندازیم بیرون این زباله ها رو

اخساس میکنم دیگ داره دیر میشه الان ۲۶سالمه احساس پیری میکنم

بخدا همه بهم میگن خیلی قشنگی ولی شوهرم همیشه میزنه تو سرم میکه هیچی نیستی یعنی ازش متنفرم الانم خود ب خود قهر‌کرده‌ 

خودشم ۱۱سال بزرگ تره نمیدونم این همه اعتماد ب سقف و از کجا میاره 

نمیخوام قضاوت کنمازدواجت اجباری بود دو تا بچه هم اجباری بود

نه بچه اجباری نبود ولی واقعا عقلم کار نمیکرد الان ب خودم اومدم 😭دیگ دختر ۱۴یا ۱۵ساله چه میدونه چی ب چیه اون‌موقع فک میکردم باید زندگیم و کنم ازدواج کردم‌تموم شده

اخساس میکنم دیگ داره دیر میشه الان ۲۶سالمه احساس پیری میکنمبخدا همه بهم میگن خیلی قشنگی ولی شوهرم هم ...

همسر ت خودشیفته‌اس  مثل همسر من ربطی به سن و سال هم نداره درد بی درمانه 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
اخساس میکنم دیگ داره دیر میشه الان ۲۶سالمه احساس پیری میکنمبخدا همه بهم میگن خیلی قشنگی ولی شوهرم هم ...

منم ۲۶ ساله گیر یک حیوان افتادم دیشب اومده میگه به کدوم معشوقت زنگ زدی شماره شو حذف کردی در صورتی که همش پرینت تماس میگیره چقدر تنهام 

من بارها گفتمهر_زاینده_ای_مقدس_نیس#

دیروز مامانم ازم‌پرسید چرا با شوهرت قهری گفتم ب تو ربطی نداره دعوا کردم اومدم خونمون چرا اصلا باید بپرسه با چه رویی

وقتی منه ۱۴ساله میکفتم نمیخوام چرا نمیفهمیدن

عزیزم ازدواج بالاخره صورت میگرفته ۵ سال اینور اونور تر قرار نیست کل ایندتو تحت تاثیر بزاره شما ببشتر تحت تاثیر جو اینجا قرار گرفتی ک میگه هرکی زود ازدواج کرد بدبخت میشه همسرت در اون حد خوب بوده ک بچه دار بشی خدارو شکر کن بچه های خوب داری زندگیتو داری یه مامان جوونی خیلی از هم و سن و سالات جلوتری یه مهارتم یاد بگیر برا روحیت شما بیشتر خسته ای تا پشیمون تو تاپیکای منفی اینجا هم نرو 

کاربری دست دو نفر👧
دیروز مامانم ازم‌پرسید چرا با شوهرت قهری گفتم ب تو ربطی نداره دعوا کردم اومدم خونمون چرا اصلا باید ب ...

لعنت به کسایی که زندگی و اینده یکی رو تباه میکنن

لعنت هم براشون کمه😔

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
دیروز مامانم ازم‌پرسید چرا با شوهرت قهری گفتم ب تو ربطی نداره دعوا کردم اومدم خونمون چرا اصلا باید ب ...

بديش اینکه بدی های شوهرت رو ببینن از آخرم پشت شوهرت باشه هیچی بیشتر از این دل آدم رو نمیسوزه 

دیگه حالا که ازدواج کردی دو تا بچه هم آوردی 

بهتره بشینی بجای اینکه فکر کنی چرا زود ازدواج کردم چرا بچه آوردم و اینا.

بشین ببین چطور میتونی زندگیتو بهتر کنی .چطور شوهرتو رام خودت کنی.

2706