2733
2764

بهم بگه هنوز ازدواج نکردی 

چرا ازدواج نمیکنی 😂😂😂

یکی دوبار گفتم چون خواستگار ندارم یه جوری نگاهم کردن 😂😂

لعنت به فامیل فضول 

خب چیکار کنم خواستگار ندارم 😐😂

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

سنت

^تیارا^ هستم👀عزیزان این اکانت اکثرا دست خود من هست اما۲نفر دیگه هم کارها استفاده میکنن ازش💜اگر  با خودم کاری داشتین درخواست بدین💜لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو زندگیه شمارو دیدم برام درس عبرت شد 

اگرم زندگیش خوبه بگو منتظرم شوهرت تورو طلاق بده بیاد منو بگیره🤣

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
26

اوووو ستی نداری ک

^تیارا^ هستم👀عزیزان این اکانت اکثرا دست خود من هست اما۲نفر دیگه هم کارها استفاده میکنن ازش💜اگر  با خودم کاری داشتین درخواست بدین💜لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

محلشون نذار مگه چند سالته؟ 

من نمیدونم فقط خوانوده من عادی بودن ۲۵ سالگی ازدواج کردم هیچوقت کسی نگفت چرا ازدواج نمیکنی الآنم که بهم نمی‌گم چرا بچه نمیاری 😂😂 

کلا فکر کنم کسی ازم توقع نداره

متاهل و متعهد تمام وقت🤭 مادر آینده پاره وقت☺ 
بگو زندگیه شمارو دیدم برام درس عبرت شد اگرم زندگیش خوبه بگو منتظرم شوهرت تورو طلاق بده بیاد منو بگیر ...

من از این زبون ها ندارم 😂😂😂

بدیش اینه حرفاشون رو مادرم بیشتر تاثیر میزاره تا خودم 

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

والا منم متنفرم ازین سوالا یه دوست صمیمی دارم دوسال بزرگتره... هیچوقت ازش نپرسیدم خواستگار داری یا نداری ازدواج کردی یا نکردی! 

کم همو میدیدم پشت گوشی در ارتباط بودیم. ۵ ماه بود عروسی کرده بود من فهمیدم ازدواج کرده تبریک گفتم

نمیدانم اینجایی که هستم... تقدیر من است! یا تقصیر من!
2706