2733
2764
عنوان

باز تابستون شد و باید برم خونمون و هرکی از راه میرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 38 پست

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

برا یه شهرستان کوچیک و افکار سنتی الان ترشیده ای بیش نیستم

خب تت نباید همرنگ اونا باشه عقایدت 

ی روز برمیگزدی میخندی ب این روزات بخدا

هرچیزی وقتی داره برا هرشخص

^تیارا^ هستم👀عزیزان این اکانت اکثرا دست خود من هست اما۲نفر دیگه هم کارها استفاده میکنن ازش💜اگر  با خودم کاری داشتین درخواست بدین💜لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
من از این زبون ها ندارم 😂😂😂بدیش اینه حرفاشون رو مادرم بیشتر تاثیر میزاره تا خودم

خداسرو افریده ک روتن باشه ولی ملت میکنن تو کو نه دیگران ب شماهاچه اخه

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
خب تت نباید همرنگ اونا باشه عقایدت ی روز برمیگزدی میخندی ب این روزات بخداهرچیزی وقتی داره برا هرشخص

سعی میکنم دایورت کنم 

ولی از یه جایی به بعد ادم یه جوری میشه

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 
سعی میکنم دایورت کنم ولی از یه جایی به بعد ادم یه جوری میشه

من ۲خواهر دارم بزرگتر

اولی ۲۹سالگی دومی ۲۷ ازدواج کرد

تازه اصلا نگران این نبودن ک دیرشده

^تیارا^ هستم👀عزیزان این اکانت اکثرا دست خود من هست اما۲نفر دیگه هم کارها استفاده میکنن ازش💜اگر  با خودم کاری داشتین درخواست بدین💜لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
خداسرو افریده ک روتن باشه ولی ملت میکنن تو کو نه دیگران ب شماهاچه اخه

اصن از یه جایی به بعد احساس ناکافی بودن و عقب موندن میکنی اونقدر که برات تکرار میکنن 

مادرمم متاسفانه این حرفا خیلی روش تاثیر میزاره

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 
2706