2733
2764
عنوان

شوهرم خیلی خودخواه‌شده😟

1471 بازدید | 121 پست

همش سرکاره ولی حتی ماهی ۲۰۰ تومنم واسه خودم خرج نمیکنم

منظورم خورد و خوراک نیست

الآن ۴ ماهه موهامو رنگ نکردم ولی هیچ تلاش خاصی نمیکنه که ۱۰۰ تومن بده من رنگ‌بخرم.تماااام‌موهام سفیده ولی انگار نه انگار.

ریزش موی شدییییید دارم جوری که موهام نصف شده ولی بازم هیچ تلاش جدی ای نمیکنه برم دکتر.مطمئنم کمبود کلسیم دارم ولی حتی یه ورق قرصم که میدونم میتونم‌بخورم نمیخره.انگار براش مهم نیستم، چون پیگیری نمیکنه.

میگم‌ موهامو میخوام کوتاه کنم تا راحتتر رسیدگی کنم.میگه نه همینطوری خوبه😐

من خیلی سختمه با موی بلند تند تند برم حموم.اینم بگم که خودش میگفت کوتاه خیلی بهت میاد.

هرررررچی میگم میگه پول ندارم ولی یکسره هم سرکاره.

میگم هوس فلان شیرینی کردم میگه ببخشید پول ندارم.

میگم وای فلان غذا رو دلم میخواد میگه پول دستم بیاد میخرم.

دیدم هی میگه پول ندارم دیگه چیزی نخواستم

رفتیم بیرون میوه و اینا خرید ولی مثلا یکم‌از اون شیرینی که ۱۰ بار گفتم هوس کردم‌نخرید

شکمو نیستم ولی خب سرکار میره که همش بگه ندارم؟

حالا اینا هیچی؛ موهامو چرا نمیذاره کوتاه کنم؟

واسه دکتر رفتنم چرا هیچ کاری نمیکنه؟

جدیدا هم حس میکنم‌خیلی تند جواب میده.

حس خوبی ندارم.

۸ میلیون به داداشش بدهکاره داشت خودشو میکشت که جور کنه.ولی این ماه کلا شکمم درد میکرد نگفت جور میکنم برو دکتر ببین چته(تعارف زده که میخوایدبری دکتر ولی این فقط تعارفه)

قبلا اینطوری نبود.بیشتر برام تلاش میکرد.

خیلی غصه میخورم.شاید فکر کنین لوسم ولی نیستم.🥲🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کامل نخوندم ولی اون نباید تلاش کنه که تو بری دکتر خودت باید تو عمل انجام شده قرارش بدی ویه نکته دیگه هیچ وقت برای کارای شخصیت مثل کوتاهی مو از شوهرت اجازه نگیر 

🌺فقط 21 روز، برای 21 روز غذای سالم بخورید و ورزش کنید. بعد از آن تبدیل به عادت شما می‌شود.🌺

لوس نیستی عزیزم قربانی هستی که با ظلم کنار اومده و پذیرفتتش

رای من جلیلی است دیگر فهمیدیم شهادت چه رنگی است😭 هرکس آزاده واسه انتخاب خودش اما من قطعی مکرر برق رو ، یارانه ۴۵هزار تومنی رو ، مدیرهایی که حقوقشون ۷۵۰ میلیون تومن بود رو ، ریزش بورس و آب شدن سرمایه م رو ، زخم بستر روحانی و از تو ماشین به دیدن کارگران رفتنش رو ، بنزین صبح جمعه ای رو ، واکسن وارد نکردنشون رو ، زانو زدن ظریف پیش امیر کویت رو ، تعطیل شدن کارخونه ها و بیکار شدن کارگرا رو ، "مسکن مهر مزخرفه" رو ، به ریش ملت خندیدن روحانی رو ، برجام بی فرجام رو که دلار هزار تومنی رو سی برابر کرد ، اختلاس برادر جهانگیری و تحویل دادن خزانه خالی به رییسی با کلی بدهی رو یادم نرفته🥶پیامبر : مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شودمن دلم می‌خواد به کسی رای بدم که برنامه داشته باشه نه با مغلطه و اسم آوردن از امام و شعائر مذهبی یا با دست گذاشتن روی مسائل حساس با احساسات مردم بازی کنه ، من دلم میخواد کسی رییس جمهور بشه که حداقل همین الان در قبال حرف های ستاد انتخاباتش مسئولیت بپذیره و نگه به من ربطی نداره! ، من دلم میخواد به کسی رای بدم که توی حرف هایی که میزنه تناقض فاحش نباشه! مثلا نخبگان باید در حل مشکلات کشور سهیم بشن + با هیئت علمی نمیشه برنامه نویسی کرد ؟ مثلا من نمیتونم در حالی که خودم تخصص قلبم و نامزد انتخابات ریاست جمهوری شدم وقتی میخوام از تیم کارشناسان طرف مقابل ایراد بگیرم بگم آقای ... که رییس بیمارستان هستن و اجوکیشن مدیریت ندارند (تازه در مورد اقتصاد پزشکی!) من میدونم که سلبریتی ها در ازای گرفتن پول تبلیغ کوروش کمپانی رو کردن پس الان هم به حرفشون اعتمادی نیست ، من نمیخوام به جبهه ای رای بدم که حتی تو این چند سال تلاشی نکرده حقه های انتخاباتی اش رو تغییر بده جبهه ای که برنامه ای ندارن و فقط میگن اونا میخوان اینترنت رو ‌فیلتر کنن یا تو پیاده رو دیوار بکشن تا رای بیارن بعد هم میگن نذاشتن نشد طرف مقابل رو علت همه مشکلات کشور جلوه میدن در حالی که بیشترین دوره ریاست جمهوری رو داشتن!دوستانی که میگن امضام سیاسیه هرکس میتونه از کاندید مورد نظرش امضا بزاره پیروز و موید باشید🌱

بخاطر همین چیزاست که تا وقتی مستقل نباشم یه درامدی نداشته باشم دلم نمیخاد ازدواج کنم.درسته وظیفشونه ولی تو این شرایط ادم خیلی حس بدی پیدا میکنه...

مگه حقوق شوهرتون چقدره ک حتی نمیتونه ببره دکتر شمارو :/یعنی چی اخه درسته ادم تو یه شرایطی باید مراعات کنه ولی اگه  اینجوری تو همه مسائل باشه نمیشه که

2706