2733
2764
عنوان

اشتباه کردم…

211 بازدید | 26 پست

سر اینکه گفتم بیا خواستگاری گفت شرایطشو ندارم فعلا صبر کن گفتم زمان بده گفت زمانم نمیتونم بدم نمیدونم شرایط کاریم چجوری پیش میره 

ازش جدا شدم گفتم نمیخوام اصلا

بعد ۱۰روز مثل سگ پشیمون شدم 

مردم و‌زنده شدم و‌کارم شده بود قرص ارامبخش خوردن روزی ۳/۴تا 

امشب بهش‌زنگ زدم بعد ده روز گفتم اشتباه کردم بیا برگردیم نمیخوام اصلا ازدواج کنیم 

نمیتونم بدون تو زندگی کنم‌

گفت ولی من دیگه نمیخوام تو رفتی و‌ منو ول کردی تو‌این ده روز صبح تا شب به خودم فهموندم همه چی‌تموم شد 

الان دیگه دلم به این رابطه نیست 

تو تو سخت ترین روزام تنهام گذاشتی 

التماس کردم گریه کردم گفتم بیا درستش کنیم 

اخرش گفت باید فکر کنم حسم بهت کم رنگ شده 

گفت بزار اروم شم‌فکر کنم تصمیم بگیرم بهت میگم میتونیم بازم درستش کنیم یا نه :))))) 

تقصیر من بود ؟؟؟ :)))))

دنبال بهونه بود برای رفتن که بهونه رو پیدا کرد 🎭

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

واقعا ؟؟؟؟ :)))))))

صد در صد 👌

آدم عاشق که این حرفا سرش نمیشه 

شرایط نمی‌فهمه 

رفتن نمیفهمه !

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹
غرور نداری؟ مردا از دختری که به پاشون می افته خوششون نمیاد فقط بازیش میدن

۱۰روز با خودم جنگیدم که ولش کنم تا مرز جنون رفتم 

نتونستم نتونستم دوسال باهاش بودم

صد در صد 👌آدم عاشق که این حرفا سرش نمیشه شرایط نمی‌فهمه رفتن نمیفهمه !

اخه بار اولم نبود سر این جریان دعوا راه انداختم 

گفت خستم کردی گفت نمیتونی صبر کنی تو‌فشار گذاشتی منو 

با اینکه کل خانوادس منو میشناسن حتی باباش منو دیده 

۱۰روز با خودم جنگیدم که ولش کنم تا مرز جنون رفتم نتونستم نتونستم دوسال باهاش بودم

دعای فراموشی بخون ازش سرد میشی، برای یه دختر اول غرور و عزت نفسشه. اینو از کسی قبول کن که به پای یه مرد غرور و شخصیتش خرد شده اونم ۸سال

دعای فراموشی بخون ازش سرد میشی، برای یه دختر اول غرور و عزت نفسشه. اینو از کسی قبول کن که به پای یه ...

اگه دنبالش نمیرفتم تا ابد تو‌ گلوم گیر میکرد و منتظرش میموندم 

پس چرا بهم گفت صبر کن زمان بده فکر کنم

اخه بار اولم نبود سر این جریان دعوا راه انداختم گفت خستم کردی گفت نمیتونی صبر کنی تو‌فشار گذاشتی منو ...

کل خاندانش بشناسند چه اهمیتی داره؟

این پسر کلا زیر بار مسئولیت نمیره و ..

شخصیت جالبی نداره

یک باره شرایط بد نشده که 

مسلما از قبل هم میدونست چه شرایطی داره ! 

اگه دنبالش نمیرفتم تا ابد تو‌ گلوم گیر میکرد و منتظرش میموندم پس چرا بهم گفت صبر کن زمان بده فکر کنم

میخواد تو آب نمک خیست کنه. بعدشم امیدوارت کنه که با کس دیگه تو رابطه نری و همیشه بهش وفادار بمونی، اینجوری رو عقده هاشم مرهم بذاره

کل خاندانش بشناسند چه اهمیتی داره؟این پسر کلا زیر بار مسئولیت نمیره و ..شخصیت جالبی ندارهیک باره شرا ...

۵ ماه پیش قرار بود بیاد خواستگاری 

تازه شروع کرده کسب و کار جدیدش رو و به شدت تو قرضه 

من کفتم تو فقط به خانوادم بگو فلان تایم اقدام میکنیم گفت نه من زمان مشخص نمیکنم

2706