2733
2764
خب شوهرم صلاحیت نداره پارسال کلی وام برداشت که میخوام ماشین سنگین بخرم خیلی سختی کشیدیم از منم پول گ ...

میفروشه خرجش کنه؟

طلا رو خودت خریدی یا ایشون؟

بخدا معذرت میخوام اینو میگم

خجالت میکشم اینو میگم

اما امیدوارم تو زندگیم کسی نیادکه تفکر شما رو داشته باشه

زندگی مشترکه باید پشت هم دیگه باشی

نه اینکه که واسه پوز دادن به اقوام ک بترسی بگی زشته بفروشم و...

عملا برای دیگران زندگی میکنی

تنها کسی که تا تهش کنارته همسرته

پس پشت هم باشید

طلاتو بفروش

3 نگ خونه رو بگو بزنه به نامت

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

نه خانمصحبت من با ایشونهنه با شماتفکر چنین مردی اشتباهه محضهعملا میخواد با پول زنش ماشین بخرهاما همس ...

ایشون شرایطش مثل منه.

شوهرش عملاً طلایی نخریده ولی توقع داره طلاهای مجردی و هدیه پدر و مادر و فامیلش رو بفروشه بده به آقا.

بله خونه داره ولی به اسم خودشه به نام من نیست که

من کجا طرفداری مردارو کردم 😐

تو رو نمیگم که بابا

دارم اینی که اومده طلای سر عقد شوهر می تونه بگیره رو میگم

جمله آخر رو خطاب به اون گفتم نه تو

تو رو که باهات موافقم دوتا جمله اول رو برای تو نوشتم نخوندی مگه

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
ایشون شرایطش مثل منه.شوهرش عملاً طلایی نخریده ولی توقع داره طلاهای مجردی و هدیه پدر و مادر و فامیلش ...

توقع داشتی خونه به اسم شما باشه

بدون تعاروف بگید؟؟؟

زلا رو پدر مادرش و فامیلیش گرفتن

پس شما خودت نگرفتی

ولی به هر حال مال شماست

ته تهش اینه بگو ماشین بگیره بزنه به اسم خودت

عملا دیگ تفکرات رو میبینم میترسم

عملا حس میکنم تمام زندگی زن طلا هست و پوز دادن به بقیه

خونه نداریم فعلا با پدرش شریکه اون تو شهر خودمون قراره بسازه بابا شوهرم همش حرفه هیچ کاری ازش برنمیا ...

ببین این نظر منه تو الان بگی نه  جلوی بقیه میگه من خونه میخواستم بسازم زنم نزاشت نمیتونی بگی که تو همش حرفی 

میخوای طلا ندی باشه نده محکومش کن بگو اول میریم قیمت کامل چیزایی که خونه میخواد میگیریم حساب میکنیم اگه پولمون رسید باشه منم هستم وقتی کل قیمتا دستش بیاد احتمال پشیمونی هست

خودم یک ساله دارم خونه میسازم هزینه ها دستمه خونه شاید بتونه بخره اما ساخت نه

زمان ثابت کرده همتونو...
توقع داشتی خونه به اسم شما باشهبدون تعاروف بگید؟؟؟زلا رو پدر مادرش و فامیلیش گرفتنپس شما خودت نگرفتی ...

من هرگز توقع نداشتم خونه به نامم بزنه. ولی اونا گفتن طلا نمی‌خریم چون قسط خونه داریم.

خب دوست عزیز شوهرم و خانوادش طلایی نخریدن. بعدشم ماشین رو به نام خودش میخواست.

تازه الان که شاغل هستم با امتیاز شغلیم و پول خودم میخواستم ماشین بخرم شوهرم تمام تلاشش این بود به اسم خودش کنم. میگفت باید بگی وقتی طرف شوهررررر داره معنی نداره به اسم خودش باشه.

اتفاقاً از مردهایی مثل این آقا باید ترسید. نه زنی مثل من. 

من هرگز توقع نداشتم خونه به نامم بزنه. ولی اونا گفتن طلا نمی‌خریم چون قسط خونه داریم.خب دوست عزیز شو ...

الان که توضیح دادین متوجه شدم حق با شماست

ولی تفکر اسی رو نمیتونم درک کنم

استارتررقصد طلاق داری؟

اگر رابطه تون بد هست و میخوای طلاق بگیری نفروش

اگر زندگیت خوبه و یک زندگی مشترک دارین متل من و تو نداره.....سرمایه تون خونه و زمین باشه بهتره که !!!تا چهار تیکه طلا!!!!!!

من ورا امثال شماها رو درک نمیکنم.....مال من و مال تو توی زندگی مشترک بی معنیه...چون مال جفتتونه  ته تهش مال بچه تونه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2706