2733
2764
تمام گل..الان میام

کات کنم باهاش ؟

توجه🛑🔞 افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خوندم بنظرم بدجور ر یدی بهش 😂مخصوصا آخر پیامت با رسم شکل؟اگه صب پیاما رو دید کات نکرد یه فکری بح ...

کات نمیکنه ، قبلاً بدتر ریدم بهش ، نمدونم‌چشه، ده بار خدافسی کردم باهاش گفتم به درد هم نمیخوریم ولی هی میاد میگه ببخشید گوه خوردم فلان بیا صحبت کنیم درستش کنیم ، دیشب یجوری ریدم سر تا پاش با کلی التماس برا فردا قرار گذاشته که برم ببینم حرفش چیه ، حالا امشب اینطوری میکنه 😐😐 لامصب حتی واینستاد بش بگم اوکی شب بخیر 😐😐😐

توجه🛑🔞 افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
من خوندم بنظرم بدجور ر یدی بهش 😂مخصوصا آخر پیامت با رسم شکل؟اگه صب پیاما رو دید کات نکرد یه فکری بح ...

با رسم شکل ینی قیافت رسما یه آدم اسکل بی لیاقته 😂😂

میدونم ولی اسکل بودن واسه وقتیه ک این پیاما رو ببینه باز بخواد ادامه بده، بیچاره یه روز نبوده همش شل ...

نبوده شل گرفتم که الکی براش نوشتم قهرم دیگه ، گفتم حالا میاد حرف بزنیم ، دیدم اصن هیچی نگفت رفت خوابید 😐

نبوده شل گرفتم که الکی براش نوشتم قهرم دیگه ، گفتم حالا میاد حرف بزنیم ، دیدم اصن هیچی نگفت رفت خواب ...

شاید باورش شده ولی بهرحال بنظرم تا جدی تر نشده کات کنی بهتره مخصوصا حالا ک قصدتون از آشنایی ازدواج 

2706