2733
2764
شاید باورش شده ولی بهرحال بنظرم تا جدی تر نشده کات کنی بهتره مخصوصا حالا ک قصدتون از آشنایی ازدواج

از یک هفته بعد آشنایی مدام دارم سعی میکنم کات کنم ، یجوری زنگ میزنه و هی میگه بیا حرف بزنیم اشتباه میکنی درست میشه که باز مجبور میشم جوابشو بدم

دیگع جوابشو نمیدم تا خودش بره پی کارش

میگم که میشه گزارش بزنید تاپیکمو حذف بشه ؟ 

توجه🛑🔞 افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی ببخشید توی تاپیکت میپرسم

اسی میگم توی تلگرام دیدی وقتی میخوایم یکی رو از مخاطبین پاک کنیم میریم دیلیت میزنیم بعد که دیلیت میزنیم شمارش پاک میشه یه اسم بجا شمارش میاد،حالا اگه کسی ازطریق آیدی توی تلگرام بهمون پیام بده اون اسمه واسمون میاد؟یا چیزی دیگه؟

عزیزدلی ♥️ مرسی از حس همدردیت ولی متاسفانه نمیتونم حرف بزنم حس خفگی دارم🙂

خواهش میشه گل..کاری نکردم..هرجور راحتی ولی تا جایی ک میتونی هرچی اذیتت میکنه بنداز دور☺❤

اسی ببخشید توی تاپیکت میپرسماسی میگم توی تلگرام دیدی وقتی میخوایم یکی رو از مخاطبین پاک کنیم میریم د ...

اسی؟نفهمیدم عزیزم

اگ حذفش کرده باشی اسمش میاد ن شمارش

اسی؟نفهمیدم عزیزماگ حذفش کرده باشی اسمش میاد ن شمارش

من قبلا شمارش داشتم پاک کردم وبعدش هم رفتم توی تلگرام هم پاکش کردم  ولی اون شمارمو داره،الان که پیام داده نباید شمارش میوفتاد بجا اسم تلگرامیش؟

من قبلا شمارش داشتم پاک کردم وبعدش هم رفتم توی تلگرام هم پاکش کردم ولی اون شمارمو داره،الان که پیام ...

ن چون حذفش کردی اسم تلگرامیش میفته مهم نیس اون شمارتو داره یا ن مهم اینه ت دیگ شمارشو نداری

ن چون حذفش کردی اسم تلگرامیش میفته مهم نیس اون شمارتو داره یا ن مهم اینه ت دیگ شمارشو نداری

از طریق واتساپ میدونم که شمارمو سیو داره فقط میگم وقتی شمارمو داره چرا شمارش نیوفتاده بجا اسم تلگرامیش؟

2706