2777
2789

اینتر تر لطفا اگر به هر دلیلی به این زندگی برگشتی ازت خواهش میکنم خواهش میکنم بچه دار نشو 

آخه اون بچه‌ چه گناهی کرده که توی این زندگی به دنیا بیاد 

❌❌❌❌❌لطفاااااااااا لایک نکنید.❌❌❌❌❌
نباید بفهمه نقطه ضعفته،شما جلوتر ازش تعریف کن

فدات بشم من الهی من خیلی هم از همسرم تعریف می کنم و دورش می گردم ولی مادر شوهرم عادت داره ار همه چیز نقطه ضعف درست کنه. 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

فدات عزیزم .خانواده ات چون همه رو مثل خودشون خوب میدیدن این چیزا براشون مهم نبوده . ولی نمی دونستن د ...

قربونت برم عزیزم شما محبت دارید، ایشالا به حق دعای شما برام خیلی دعا کنید لطفا. 😢❤️🙏🏻

2802
فدات بشم من الهی من خیلی هم از همسرم تعریف می کنم و دورش می گردم ولی مادر شوهرم عادت داره ار همه چیز ...

گاهی آدم چاره ای ندارد من تو زندگیت نیستم وشاید عمقش رو درک نکنم ولی پدر ومادرت قطعا باید محکم بایستند اگر پاشون کشیده شد وسط

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
گاهی آدم چاره ای ندارد من تو زندگیت نیستم وشاید عمقش رو درک نکنم ولی پدر ومادرت قطعا باید محکم بایست ...

آره عزیزم همین که شما میگین 

یک بار محکم ایستادند وقتی تو دوران عقد بودم ولی من اصرار کردم و برگشتیم به زندگی پدرم حتی وکیل هم گرفته بود 

آره عزیزم همین که شما میگین یک بار محکم ایستادند وقتی تو دوران عقد بودم ولی من اصرار کردم و برگشتیم ...

دقیقا اشتباه از جایی شروع میشه ک‌ما ضعف از خودمون نشون میدیم

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.

ببین اول اینک طلاق نگیر دوم اینک اگ‌میخای بگیری یکم‌بندازش عقب‌شبم‌برو عروسی فامیل شوهر دیدی از بدی های مادرشوهرت بگو حداقل یکم دلت خنک بشه اوناهم ابروشون بره

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢

همین ک میگی خودتو خانوادت سری ازشون پس اوناهم دان تلاششونو میکنن ک دورزجون انقد تو سری بزنن ک شما رو در حد خودشون بیارن پایین بهت سختی بدن و بگن بذار باباجونش بدادش برسه شوهر بیفکرتم فعلا عقلش کار نمیکنه باورش شده تو خودتو بالا میگیری و بابات وظیفشه کمکت کنه همه اینا ب کنار

دعوا و طلاقی ک بخاطر خانواده باشه تهش پشیمونیه مخصوصا ک دوسش داری آدما بعضی وقتا لجبازی و خود کم بینی کورشون میکنه و هر جور شده میخان طرفو بزنن زمین شاید مادر شوهر و برادرشوهرا ب شوهرت و زندگیش حسودی میکنن شاید اوایل شوهرت خیلی از تو و خانوادتو کمکای پدرت براشون تعریف میکرد

مورد مشابه داشتیم و متاسفانه زن و شوهر باوجود علاقه و عشقی ک بهم داشتن جدا شدن 

دختره همیشه میگه کاش بهتر رفتار میکردم کاش حساس نبودم کاش اهمیت نمیدادم من خیلی سخت گرفتم 

یعنی تمامه کتکا و رفتارای بد شوهر و خانوادش واسش کمرنگ شد 

با توجه به این بت میگم یکم صبوری کن قهر نکن نرو دیگه مامانش حرف زد بش نگو بذار مادره دق کنه ک چرا با وجود نیش زدنام هنوز زندگیشون سرپاست نذار بفهمه افسار شوهرت دستشه نذار حس قدرت داشته باشه

امیدوارم زود تصمیم نگرفته باشی و نرفته باشی یمدت دیگه بمون زندگیتو نجات بده شاید شد

یکی از اقوام درجه ۱ خانواده همسر من هربار خونه  پدرشوهرم میرفتیم منو مسخره میکرد که  شوهرت هررررشب یه جا میرفته خواستگاری هرکیو میدیده میگفته برریدد خواستگاری و.... من اوایل ناراحت میشدم چون خودش عاشقانه با همسرش ازدواج کرده بود و فقط خواستگارری اوون رفته  بود. یبار ک دوباره تو جمع تکرار کرد گفتم این خیییلی خوبه که همسرم رفته خیلی جاها و دیده هییییچکس مثل من نمیشه و منو انتخاب کرده بین اونهمه کیس! دیگه ساکت شد. بنظرم سعی کن تمرین کنی با خنده نیشتو بزنی و جوابش رو بدی اگر قراره دوباره ب زندگی برگردی

2801