2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

وای باورم نمیشه داره صبح میشه اونوقت من هنوز نخوابیدم

دورمون پر مارمولکایی شده که شدیدا احساس اژد‌ها بودن میکنن 😂ت‍‌ل‍‌خ ب‍‌و‌دن اخ‍‌ل‍‌ا‍ق ‍م‍‌ن م‍‌ی‍‌ت‍‌ون‍ہ ن‍‌ت‍‌ی‍‌جہ ک‍‌ارای خ‍‌ودت‍‌ون ب‍‌اش‍ہ シ
2802
تو که زودباور بودی چرا باورت نمیشه

خب این فرق میکنه😂

دورمون پر مارمولکایی شده که شدیدا احساس اژد‌ها بودن میکنن 😂ت‍‌ل‍‌خ ب‍‌و‌دن اخ‍‌ل‍‌ا‍ق ‍م‍‌ن م‍‌ی‍‌ت‍‌ون‍ہ ن‍‌ت‍‌ی‍‌جہ ک‍‌ارای خ‍‌ودت‍‌ون ب‍‌اش‍ہ シ
هستم عه هر سه تامون یه رنج سنی هستیم که

فقط منم که بچم آره؟ 🫤

آره رفته بودم یه چی بخورم وناهار بذارم برای فردا

کی منم انقدر بزرگ میشم🥲

2801