2733
2764
عنوان

عموم جلو من دخترشو بغل میکنه🙂

373 بازدید | 20 پست

من از بچگی بابام هیچوقت بغلم نکرد کلا بابام از من بدش میاد از طرز برخورد و رفتاراش فامیلامونم این قضیه رو فهمیدن حالا عموم همیشه پیش من که میرسه یهو جلو من خیلی نمایان و برا جلوه دادن یهو دستشو باز میکنه محکم دخترشو بغل میکنه و بهش محبت میکنه دخترش تقریبا هم سن و سال خودمه خستم دیگه 😞💔

شما بودین چیکار میکردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توکه میدونی قراره چه دلقک بازی درآرن،، پیششون بودنی اصلاًاااااا نه نگاهشون کن نه مخاطب قرارشون بده ونهههههه اهمیت بدههههه، تامام

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️

همه ی کمبودی تو زندگیشون دارن ک با دیدنش یا مواجه شدن باهاش فقط خودت و میدونی و خدات ک چی میگذره تو دلت اون لحظه توجه نکن زیاد فکر هم نکن بهش دیگ چاره دیگه ای نداری یاده زنی افتادم ک خیلی ساله بچه نداره با دیدن صحنه بغل کردن بچه جلو اون زن چه سنگینی خاصی تو سینه اش احساس می‌کنه صبور باش هر کی تو زندگیش ی غم یواشکی داره غصه نخور 

2706