2733
2764

چندتا رفتار انجام دادم که بعد گذشت چند سال خیلی خجالت میکشم و اشتباه کردم

اولیش یه دوست صمیمی داشتم که رفتاراش رو نمیپسندیدم اذیت میشدم از حسادتی پنهونش و یه سری عقایدش که به نظرم غیر انسانی بود و عصبانیم می‌کرد ولی چیزهای خوبی هم داشت، یه روز خیلی عصبانی شدم و استوری گذاشتم که آدمهایی با فلان عقاید و ... از لیست دوستام خط خوردن ، و اون دوستم رو هم بلاک کردم،  اونم بهم اس ام اس داد که توهم از لیست دوستام خط خوردی، منم دیگه کلا جوابی بهش ندادم.

دومی هم دختر فامیلمون بود که در عین صمیمیت زیادمون هیچی در مورد عروسیش بهم نگفت و دعوتمم نکرد و بعد چند سال یه کاری باهام داشت بهم پیام داد و یکم حرف زدیم و منم تحویلش گرفتم و گلگی کردم که چرا عروسیت دعوتم نکردی و یکم حرف زدیم و دیگه جوابشو ندادم و رابطه دوباره قطع شد. کلا آدم بشدت حسود و بدخواه و مزخرفی بود. از رفتار خودم حرصم میگیره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه عزیزم بهترین رفتار رو داشتی هیچوقت پشیمون نباش اتفاقا همیشه حرفت رو رک بزن کسی الکی تو رو خر فرض ...

مرسی بخدا هیچکدومش الکی نبود دوتاشون خیلی اذیت کردن و خورده شیشه داشتن مخصوصا اولی رو خیلییی تحملش کردم خیلیییی 

همه رفتارشان منطقی بود تازه تو دومی یکمی مهربونم هم بودی من بودم بعد از اینکه عروسیش دعوام نکرد بلاک میکردم 

وخدا خواست که یعقوب نبیند یک عمر....شهر بی یار مگر ارزش دیدن دارد؟؟؟
2706