2733
2764
عنوان

کاش مادر شوهرم اینا آدمای بدی بودن

376 بازدید | 16 پست

هشت ساله دارم از سمت شوهرم تحقیر میشم میزنه تو سرم که تو هیچی نیستی،  دست پخت و سلیقه و خونه داری مادرش عالیه اخلاقشونم خوبه همش اونا رو میکوبه به سرم حس عقده و حقارت و دوست داشتنی نبودن دارم، امروز آرزو کردم کاش بد و سطح پایین بودن که انقدر تو مقایسه شوهرم سرشکسته نبودم.... 

بازم خداروشکر 

دلم پر بود اومدم درد و دل کنم... 

عزیزم چرا ازشون یاد نمیگیری؟الگوی خوبی هستن شمام تلاشکن سطح خونه داری و ارایش و پیرتیش و....ببری بال ...

از اول ازدواج تا الان زمین تا آسمون فرق کردم اما تو چشم شوهرم نمیاد حتی با مشاوره صحبت کردم گفت شوهرم نسبت به من کمالگرایی داره😕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از اول ازدواج تا الان زمین تا آسمون فرق کردم اما تو چشم شوهرم نمیاد حتی با مشاوره صحبت کردم گفت شوهر ...

عجب.خیلی خودت و دست کم‌نگیر.مرتب از خودت تعریف کن.مردا به مرور روشون تاثیر میذاره تعریفات و تمجیدایی که از خودت میکنی

باز خوبه انصاف داری و وتقعیت رو میگی‌درباده خانواده شوهرک.ولی بنطرم با شوهرت صبحت کن.اخهمگه میشه تو ...

استاد طراحی نقاشی هستم کل جامعه و دیگران تحسینم میکنن به جز شوهرم که فقط میزنه تو سرم حتی هنرم هیچ ارزشی براش نداره خودشم علنا گفته اینو

استاد طراحی نقاشی هستم کل جامعه و دیگران تحسینم میکنن به جز شوهرم که فقط میزنه تو سرم حتی هنرم هیچ ا ...

خوب عزیزم خودشیفته است وبا تحقیر تو بهش حس خوب دست میده؛ تو نباید باور کنی و اعتماد به نفس خودتو دوباره بدست بیاری 

عجب.خیلی خودت و دست کم‌نگیر.مرتب از خودت تعریف کن.مردا به مرور روشون تاثیر میذاره تعریفات و تمجیدایی ...

این دقیقا برعکس هست اگه از خودم تعریف کنم انقد میکوبه به سرم تا بفهمم هیچی نیستم،  اما اگه شکسته نفسی کنم و مظلوم باشم باز انقدر تند نمیره

استاد طراحی نقاشی هستم کل جامعه و دیگران تحسینم میکنن به جز شوهرم که فقط میزنه تو سرم حتی هنرم هیچ ا ...

از خودت پیشش تعریف کن.اول خودت به خودت تدرش بده.از نگاه شوهرت به خودت نگاه نکن.من یه مدت اگش به تودم میگفتم وااای چاق شدم ایجور شدم اوجور شدم دیدم شوهرم بدتراز حرفای خودم بهم میزنه.منم اول کاری هرچندوقت یبار عیب هوشو بهش میگفتم و چند روز بعدش از خودم تعریف میکرد بعد مدتی فقط ازم تعریف میکرد.شک نکن اون چیزایی داره که تو فقط چون شوهرته نمیگیش توام با شوخی و خنده عیب هاشو باش بگو 

از خودت پیشش تعریف کن.اول خودت به خودت تدرش بده.از نگاه شوهرت به خودت نگاه نکن.من یه مدت اگش به تودم ...

این دقیقا برعکس هست اگه از خودم تعریف کنم انقد میکوبه به سرم تا بفهمم هیچی نیستم،  اما اگه شکسته نفسی کنم و مظلوم باشم باز انقدر تند نمیره

از خودت پیشش تعریف کن.اول خودت به خودت تدرش بده.از نگاه شوهرت به خودت نگاه نکن.من یه مدت اگش به تودم ...

نظرت عالیه عزیزم  ولیخودشیفته اگه عیبش رو بگی وحشی میشه. این خانم باید روی خودش کار کنه که حرفهای شوهرش براش مهم نباشه. و اعتماد به نفس ش رو دوباره بدست بیاره 

این دقیقا برعکس هست اگه از خودم تعریف کنم انقد میکوبه به سرم تا بفهمم هیچی نیستم، اما اگه شکسته نفس ...

اوه بهت حسودی میکنه و نمیخواد پا بگیری عزیزم.نزار تو سری خورت کنه ..بهش بگو اگه هنرم هیچی نیست پس توام بیا بکش.زن صعیفی نباش چون تو الگو بچه هاتی نزار اونا هم فکر کنن برای اینکه پسندیده بشن باید کوتاه بیان

نظرت عالیه عزیزم ولیخودشیفته اگه عیبش رو بگی وحشی میشه. این خانم باید روی خودش کار کنه که حرفهای شو ...

دقیقا مشاور بهم گفت حرفاشو وقتی میبینی مفت هست به هیچ جات نگیر اما خب گاهی خیلی دلم میشکنه مثل امشب

اوه بهت حسودی میکنه و نمیخواد پا بگیری عزیزم.نزار تو سری خورت کنه ..بهش بگو اگه هنرم هیچی نیست پس تو ...

دیگه یکی دو ساله جلوش سرد و مغرورم نمیزارم بازیم بده همه حرفاشو حواله میکنم به ی ورم،  جدیدا میگه سرد و بی احساسی بیشتر منو دوست داشته باش، بهش لبخند زدم اما تو دلم گفتم خیلی تحفه ای😒

2706