2733
2764

اونوقت بدبخت ماییم فقط 

ما هم یه مشت افسرده بدبخت 😭💔

بهترین سفر ها ، لاکچری ترین خونه ، بهترین لباس ها ، بهترین اندام ها ، کلی اکیپ و پارتی

تروخدا نگین تظاهر که ما همون 

تظاهر رو هم نمیتونیم انجام‌ بدیم بخدا 

🥴🥴🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

و دقیقه بیا سایت تا آخرش با خداروشکر از سایت بری😁

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه که نیستی این حرفها رو میزنی عزیزم

حاضر بودم زشت باشم ولی مریض نبودم😔

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

من يه چيزي متوجه شدم ادمهايي كه خانواده و فاميل زيادي ندارن معمولا توي اينستاگرام موفق ميشن چون چندان نگران قضاوت نيستن و اهميتي نداره براشون اينكه خصوصي ترييين مسائل زندگيشون رو همه ببينن

ابدا با افراد نرمال و عادي مقايسه نكنيد

ی پسره بود از اشناهامون دوس دخترشم از فامیلامون بود

15سال باهم بودن 

من میگفتم واااای خوشبحالش چ پسر خوبی چ وفادار چ مرامی داره 

بعد فهمیدم پسره هر گهی بخوای خورده اینو نگه داشته ک بگیرتش

6ساااال با هر خطی به من التماس میکرد میگفت من اونو دوس ندارم مجبورم باهاش ازدواج کنم

حتی کات کردن یبار اومد گفت میخوام تورو بگیرم

ببین چقدر لجن

اخرشم ازدواج کردن باهم ک خدارووووشکر همچین شوهری گیر من نیومده خدایا شکرت

2706