2733
2764
عنوان

شوهر دوست صمیمیم پولداره و فک کنم غرور شوهرم شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم روزگار همیشه سخت نمیمونه، همین که همچین زوج فهمیده ای هستین کافیه ❤

سرانجام بازگو کیستی، ای قدرتی که به خدمتش کمر بسته‌ام، قدرتی که همواره خواهان شر است، اما همیشه خیر عمل میکند.    -گوته، فاوست
اشتباه از شماست كه با كسي كه اختلاف طبقاتى داريد رفاقت ميكنيدهر دو طرف معذب هستن اينطوريرابطتونو كم ...

دقیقا من اصلا با دوستاییکه وضعشون خیلی از ما بهتره رفت و آمد ندارم شاید چند سال یه بار اونم به زور چند بار یکی از دوستام گفته چرا نمیای یه جورایی بهونه آوردم ندار نیستیم ها به اونا نمیرسیم

ببخشید قصدم دخالت نیست ولی من اگر می‌دیدم همسرم انقدر اذیت میشه رابطه م رو با دوستم کم میکردم،هرچند ...

اره منم باید کم کنم

خیلی اذیت میشه بیش از حد😢

تو همه ی دنیای منی .. مرد من 😍 HHH.                              کاربری قبلا دست دونفر بود اما الان فقط دست خودمه 😁🤚🏻
2706