2733
2764
عنوان

مادر شوهرم نذاشت شوهرم شرطامو قبول کنه 🙁😑

| مشاهده متن کامل بحث + 5127 بازدید | 138 پست

چشم بازارو‌ کور کردی با این شوهرت.جدا شو 

خاک بر سرش کنن

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصن چرا تو انتخابات دقتتتتت نکردییییییی آخه این چه شوهری بود   

✨من زنم، زن بودنم را دوست میدارم      به قد گیسوانم، ناخنم ، رنگ لبانم زندگی را دوست می دارم  آری آن اشکی که عیبش می شماری       دل کافر بسوزاند     من آن سوزاندن و رنگ لطیف آتشش را  دوست می دارم      تو مرا یک بی وفا خواندی و من   آنچه در اطراف می بینم خلاف ماجراست    آن وفا و ماندن و سازش     به رسم مادرم را دوست می دارم   در این دنیا به هر چه بنگرم زیباست             من زنم، مردانگی نه .😪زنانگی هم دوست می دارم ...😄

بخاطرمهریه مهربون شده گول نخور پیام های قبلشو بخون که یه وقت دوباره اشتباه نکتی

اى كسانى كه ايمان آوردايد ديگرعمرابتوانيدبخوریدوبیاشامیدچه برسدبه این كه اسراف كنيد سوره روحانى ايه٩٩.   
ببین اگه برگردیااااااا من اینجا بجا اون سکته میکنم اسکلیییییییی؟؟؟؟ مهریتو بزار اجرا جهازتو بردار ر ...

مهرمو گذاشتم 

جهازمم میگه میریزم بیرون و میدم بقیه ببرن 

دادگاه هم گفت باید حتما با حکم بری برداری 

اره اسکلم خواهر🙁 زیادی دل رحمو ساده دلم

دست مادر شوهرت درد نکنه

که باعث میشه تو از منجلابی به اسم پسرش نجات پیدا کنی

اخلاق چنین آدنی با ترس مهریه دادن عوض نمیشه این آقا ذاتش همینه

شوهر منم همینه اگه مادر شوهرم انقد گیر نمیداد و دنبالم نمیومد و التماس نمیکرد منِ بدبخت تو نامزدی جدا شده بودمو الان پای یه بجه بیگناه هم وسط نبود

تروخدا به خودتو زندگی و جوونیت رحم کن مثل من پیر میشی

سه ساله ازدواج کردم کلی از موهام سفید شده

هرشب کابوس میبینم

آسم عصبی گرفتم 

تیروئید گرفتم 

تو خودتو نجات بده خواهرم

کتکت که میزنه 

بیرونت که میکنه

الکل که میخوره

خاطرات تخمی که داره

مادرفولادذره که داره

عشق سابقم که داشته