2777
2789
عنوان

امشب 3 ساعت و نیم با خواهرشوهرم تلفنی حرف زدم😎😎😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 51 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

عزیزم چرا حذف کردی پیامو

ریپلای نشدی جانم

پست گذاشتم

خیال بافیَت بد نیست...خیال کن که خواهی رفت،،،همین که رفتیو مُردَم ،،،تلاش کن که برگردی و در کمالِ خونسردی مرا به خاک بسپاری
2802
ریپلای نشدی جانمپست گذاشتم

همسرم اصلا بی احترامی اونها به من براش مهم نیست 

همیشه سعی میکنه احترام اونهارو بگیره تحت هررررررر شرایطی ، در برابرشون خیلی ضعیفه 

چیکار کنم توروخدا ؟ شوهرم عقل بیاد

اینم بگم شوهرم ۲۶ سالشه سنش کمه

همسرم اصلا بی احترامی اونها به من براش مهم نیست همیشه سعی میکنه احترام اونهارو بگیره تحت هررررررر شر ...

نمیدونم چرا ریپلای نمیشه

خیال بافیَت بد نیست...خیال کن که خواهی رفت،،،همین که رفتیو مُردَم ،،،تلاش کن که برگردی و در کمالِ خونسردی مرا به خاک بسپاری
همسرم اصلا بی احترامی اونها به من براش مهم نیست همیشه سعی میکنه احترام اونهارو بگیره تحت هررررررر شر ...

سعی نکن توجیهش کنی

اجازه بده زمان خودش حلال مشکلاته

تا میتونی روابطت روباهاشون محدود کن

بدگویی نکن

بدون شوهرت،پیششون نمون

سعی نکن توجیهش کنیاجازه بده زمان خودش حلال مشکلاتهتا میتونی روابطت روباهاشون محدود کنبدگویی نکنبدون ...

من خیلی بدگویی میکنم 

البته تا بدگویی نکنم شوهرم اون یه ذره هم نمیفهمه بشدت ساده و خنگه درین موارد متاسفانه ، فک میکنه حتی اگه هر بلایی خانوادش سرمون بیارن بازم باید به اونها احترام و محبت کنه ، ۴ ساله گذشته از ازدواجمون 

همیشه وقتی بحثی پیش میاد حتی ۱۰۰ درصد اونها مقصر باشن اولین کاری ک میکنه اینه منو میفرسته خونه پدرم میگه جدا بشیم 

بااینکه ادعای عاشقی داره و با کلی عشق بهم رسیدیم

اره مادرشوهرم بهش محبت داره اما دور از جون خرش میکنه بیشتر ، چون بارها ثابتکرده و همسرمم دیده مادرشو ...

خب تو میبینی شوهرت با زبون،دور از جون خر میشه

تو هم از راه زبون وارد شو عزی م

خب تو میبینی شوهرت با زبون،دور از جون خر میشهتو هم از راه زبون وارد شو عزی م

اخه تحملم کم شده ، شوهرم خیلی براشون خرج میکگه درحالیکه خودمون مستاجر و وام و گرفتاریم 

انقدر اذیت شدم بابت این قضیه که فوری چیزی براشون خرج میکنه دیونه میشم و دعوا و فحش

اخه تحملم کم شده ، شوهرم خیلی براشون خرج میکگه درحالیکه خودمون مستاجر و وام و گرفتاریم انقدر اذیت شد ...

بنظرت چن بار خرج کنه و قسطا و اجاره خونه و مایحتاجزندگی خودتون لنگ بشه

به فکر نمیفته؟

اگه نه که 

انقدی خرج بتراش که جز خودتون به جایی نرسه

2801